Aizvērt

Treneri atminoties

2017. gada 20. decembrī, 01:00
Raksta autors: Inta Jansone
Treneri atminoties
Kurš kuru? To Rudolfa Tomasa piemiņas turnīrā dambretē noskaidro Pēteris Gailāns un Āris Brantevics.
Foto: Inta Jansone
Trešajā dambretes trenera Rudolfa Tomasa piemiņas turnīrā Kuldīgā ar 26 punktiem no 36 uzvarējis tagadējais treneris Pēteris Gailāns.
2. vietā Jānis Rūtiņš (25 p.), 3. – Viesturs Štelmahers (24 p., Dobele), ceturtais – Kaspars Šulcs (24 p., bijušais kuldīdznieks, tagad no Ventspils), piektais – Jānis Āriņš (24 p., Dobele, iepriekšējā gada uzvarētājs), sestais – Zigmārs Dauge (23 p., Dobele).

Sievietēm uzvara tika Zentai Jēgerei, U-16 grupas jauniešiem labākais bija Ričards Osītis (Dobele), jaunietēm – Justīne Ansone. U-13 grupā līderi zēniem bija Daniels Siders (Ventspils), meitenēm – Evelīna Otto (Ventspils). U-10 grupā pirmie Roberts Serpāns un Arnita Ventiniece (Ventspils).
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs pavāram, konditoram, viesmīlim

SIA "Santande" (41203009094) Ventspilī piedāvā darbu PAVĀRAM, KONDITORAM (darbs ar rauga, kārtaino un smilšu mīklu) un VIESMĪLIM. CV sūtīt e-pastā: kupfernams@inbox.lv vai zvanīt pa tālr. 29218377, www.hotelkupfernams.lv.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi