Aizvērt

Gada gaidītākās sacensības

2018. gada 15. janvārī, 01:00
Raksta autors: Inta Jansone
Gada gaidītākās sacensības
„Ļoti labi, ka spēcīga konkurence ir tepat, Latvijā, un nav jāmeklē starptautiski turnīri,” novērtē tāllēcēja Lauma Grīva.
Foto: Sporta skolas arhīvs
Sestdien, 20. janvārī, Kuldīgas manēžā notiks 8. starptautiskās sacensības vieglatlētikā "Kuldīgas Katrīnas kauss", un pašai sporta bāzei tā būs desmitā gadskārta.
Atklāšana paredzēta 17.50, pēc tam sievietes sacentīsies 60 m barjerskrējienā, 60 m, 400 m, 1000 m, tāllēkšanā, augstlēkšanā, vīrieši – 60 m barjerskrējienā, 60 m, 400 m, 1000 m, kārtslēkšanā un tāllēkšanā.


MĒRĶIS – EIROPAS ČEMPIONĀTS

Dalībnieku vidū būs arī talantīgās vieglatlētes: skrējēja Gunta Latiševa- Čudare un tāllēcēja Lauma Grīva. Abām šīs vasaras lielākais uzdevums – starts Eiropas čempionātā. „Man nav mērķa braukt uz pasaules čempionātu telpās, tāpēc izbaudīšu sacensības tepat,” saka G.Latiševa-Čudare. „Ziema ir laiks, kad sagatavoties vasarai. Jāgatavojas treniņnometnēm, kas sāksies martā, un līdz Eiropas čempionātam jātiek vislabākajā formā.”

Līdzīgās domās ir tāllēcēja L.Grīva, tikai viņa normatīvu Eiropas čempionātam jau izpildījusi. „Lai arī darbs paveikts, jāmēģina iegūt vēl labāku formu. Katrīnas kauss būs pirmās sacensības pēc vasaras, konkurence būs sīva, jo te lēks gandrīz visas labākās latviešu meitenes. Spēcīgi sāncenši dod papildu stimulu – strādāt vēl centīgāk.”


VAJADZĪGS ATBALSTS

Vieglatlētes atzīstas, ka Katrīnas kausu gaida. „Manuprāt, šis ir lielākais vieglatlētikas pasākums Latvijā – līmenis tajā augsts, arī rezultāti labi,” teic G.Latiševa-Čudare. Līdzīgi uzskata L.Grīva: „Vienkopus var vērot spēcīgus sportistus, bet mums uzmundrinājumam vajadzīgs līdzjutēju atbalsts.”
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi