Aizvērt

Mājās izcīna zeltu, sudrabu un bronzu

2018. gada 17. janvārī, 00:00
Raksta autors: Inta Jansone
Mājās izcīna zeltu, sudrabu un bronzu
Kārtslēkšanā startē Ērika Jēkabsone, U-20 grupā viņai sudrabs.
Foto: Aivars Vētrājs
"Sportland" kausa izcīņas pirmajā posmā Kuldīgā novada sporta skolas audzēkņi U-16 un U-20 grupā tikuši pie sešām dažāda kaluma medaļām.
Kārtslēkšanā U-16 grupā, pārvarot 2,55 m, pirmais bija Niks Maulis, bet U-20 grupā ar rezultātu 2,95 m otrā – Ērika Jēkabsone. Augstlēkšanā U-20 grupā 2. vietā Krista Brasla (1,60 m), U-16 grupā ceturtais rezultāts Paulam Purviņam (1,65 m, viņam sudrabs lodes grūšanā – 12,53 m). 60 m barjerskrējienā U-16 grupā otro labāko laiku sasniedza Ādams Ķesters (9,14). 60 m U-20 grupā bronza Mikum Pētersonam (7,18).


GRIB AUGSTĀK, TĀLĀK, ĀTRĀK

M.Pētersons pēc finālskrējiena saka: „Gribēju izskriet personīgo rekordu, taču pēc priekšskrējiena par savu laiku satraucos, ka nekā laba nebūs. Labi, ka finālā tomēr viss izdevās. Konkurence diezgan spēcīga, nav viegli cīnīties U-20 grupā, jo pēc vecuma startēju U-18 grupā, taču tai sacensību nebija – jāstartē pie vecākiem.” Kritisks par savu startu bija U-16 grupas dalībnieks P.Purviņš: „Otrā vieta lodes grūšanā nav slikti, bet vienmēr var labāk. Ar rezultātu augstlēkšanā neesmu apmierināts – nebija labās sajūtas, ka varu uzlēkt.”


JAUNA KĀRTĪBA, JAUNI MOTĪVI

„Sportland” kausa pirmajā posmā Kuldīgas vieglatlētikas manēža bija pulcējusi vairāk nekā 700 sportistu, kuri divās vecuma grupās (U-16, U-20) sacentās šādās disciplīnās: 60 m, 60 m/b, 300 m, 1000 m, 1500 m, tāllēkšanā, augstlēkšanā. Vienlaikus bija sacensības 600 m, lodes grūšanā un kārtslēkšanā.

Jaunajā sezonā arī pāris jaunumu. Sacensībām radīts motīvs Daba ir visa sākums. Atlēts – turpinājums. Katram posmam piešķirts kāds laika apstākļu veids, un Kuldīgai tas bija sniegs, kas simbolizē mainīgumu, impulsivitāti. Vēl būs pieci posmi: 2. martā Rīgā, 17. maijā Rēzeknē, 7. jūnijā Saldū, 14. jūlijā Jelgavā un finālposms 4. augustā Rīgā. „Kopā ir seši posmi: divi ziemā telpās, pārējie stadionā,” stāsta viens no organizatoriem, SIA Baltic Events projektu vadītājs Kaspars Gabaliņš-Briška. „Dažos posmos iekļausim programmas Kids Athletics jeb bērnu vieglatlētikas aktivitātes, lai mazākie disciplīnas var apgūt interesanti. Cenšamies sacensības pietuvināt pasaules klasei: ir pulcēšanās zona, izvešana, tiesā kvalificēti tiesneši.”
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi