Aizvērt

Sports un izglītība – kopā ejams ceļš

2018. gada 17. janvārī, 05:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Sports un izglītība – kopā ejams ceļš
„Ar bērniem jāstrādā individuāli – tā viņiem var labāk iemācīt un attīstīt vajadzīgās prasmes,” pārliecinājies Latvijā pazīstamais vieglatlētikas treneris Viktors Lācis.
Foto: Aivars Vētrājs
Plašajai vieglatlētu saimei Viktora Lāča vārds komentārus neprasa – viņam jau 16 gadus pieder Latvijas rekords 400 metru barjerskrējienā, bet pašlaik viņš ir treneris un ar audzēkņiem strādā savā Lāča sporta skolā.
Vai bez talanta, tikai ar darbu var kļūt par elites vieglatlētu?
Viktors Lācis: „Laikam ar darbu vien nevar gan – talants vajadzīgs. Bet tas ir dažāds, piemēram, kādam ir kalsns augums, šauri gurni, citam labas ātruma īpašības. Daudz fizisko īpašību var uztrenēt, bet jābūt arī galvai – domāšanai. Mans talants bija augums: garas kājas, kalsns. Taču man nebija nekādu fizisko īpašību, un 13–15 gados biju lēnākais divplāksnis uz planētas (smejas). Toties man bija darba spējas, es mīlēju to, ko daru, un rezultāts neizpalika.”

Intervija ar Latvijā pazīstamo vieglatlētikas treneri 17. janvāra Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi