Aizvērt

Mājup ar bronzu

2018. gada 19. janvārī, 02:00
Raksta autors: Inta Jansone
Mājup ar bronzu
Kuldīgas volejbolisti no U-13 grupas ziemas kausa izcīņā Mārupē.
Foto: Sporta skolas arhīvs
Ziemas volejbola kausa izcīņā Mārupē Kuldīgas novada sporta skolas U-13 grupas 1. komandas zēni var lepoties ar bronzas godalgām.
Apakšgrupu spēlēs kuldīdznieki uzvarēja Rīgas volejbola skolas (RVS) 2. vienību un Minusas volejbola skolas 1. komandu. Pusfinālā Kuldīgas zēni zaudēja Cēsu pilsētas sporta skolas/Siguldas valsts ģimnāzijas 2. komandai, bet cīņā par 3. vietu uzvarēja RVS 1. komandu.

Bronzas medaļas izcīnīja Kārlis Liepiņš, Ričards Berķis, Juris Ullas, Markus Graudelis, Raivo Štorhs (treneris Zigmunds Milzarājs).

Kuldīgas 2. komanda ierindojās 8. vietā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi