Aizvērt

Kurp aizceļos Katrīnas kauss

2018. gada 19. janvārī, 08:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Kurp aizceļos Katrīnas kauss
Vieglatlētikas sacīkstēs "Kuldīgas Katrīnas kauss" tiks pasniegtas 36 balvas. Tās darinājis Siguldas uzņēmums "Dubls 2".
Foto: Lāsma Reimane
Rīt 18.00 Kuldīgas vieglatlētikas manēžā sāksies cīņa par Katrīnas kausu.
Starptautiskās sacensības notiek astoto gadu, tajās piedalīsies sportisti no Ungārijas, Lielbritānijas, Grieķijas, Nīderlandes, Lietuvas, Igaunijas, Beļģijas, Maltas u.c. valstīm.

Varēs just līdzi Latvijas labākajiem vieglatlētiem: Guntai Latiševai-Čudarei un Sindijai Bukšai 60 m sprintā, Līgai Velverei 1000 m skrējienā, Laumai un Mārai Grīvām tāllēkšanā, Madarai Onužānei-Saliņai augstlēkšanā un Marekam Ārentam kārtslēkšanā.

Startēs arī pieci kuldīdznieki: Krista Brasla, Kristīne Grīnberga, Niks Samauskis, Janeks Rumbergs un Mikus Pētersons.

Sacensības tiešraidē varēs vērot internetā: www.sportacentrs.com.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi