Aizvērt

Atbrauc un apspēlē

2018. gada 24. janvārī, 04:00
Raksta autors: Inta Jansone
Atbrauc un apspēlē
Kuldīgas zibensturnīrā – līderu cīņa starp Ventspils "Marbellu" un Priedaines komandu "Bauer".
Foto: Aivars Vētrājs
Kuldīgas hokeja zibensturnīrā piektdienas vakarā uzvarējusi komanda "Marbella" no Ventspils.
Ventspils hokejisti Edgars Kukainis, Deniss Kateriničs, Renārs Vaitkuss un Niks Matevičs ar laukumā izdarīto ir apmierināti, lai gan gribējies rādīt vēl labāku spēli un izspēlēt vēl skaistākus momentus. Otro vietu izcīnīja vienība Bauer no Priedaines: Raivis Dreijers, Toms un Arturs Kairiši, Sandis Setkovskis. „Vajadzēja nospēlēt labāk, jo ventspilniekiem zaudējām,” saka R.Dreijers, piebilstot: lai spēlētu hokeju, trīsreiz nedēļā tiek mērots ceļš uz Ventspili.

Goda pjedestāla trešajā pozīcijā bija komanda 45+&Co (Ģirts Celms, Nauris Vēvers, Nauris Reimanis, Edgars Embergs, Dāvis Freibergs). Tālākajās vietās ierindojās O.K.A, Kāpēc Ķikuri?Kuldīga 2018, Tukuma dūži, Guru un Skrunda.


28. janvārī 11.00 hokeja turnīrs būs Vārmes parkā Aizupītes, pieteikties līdz 26. janvārim pa tālr. 28284248.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi