Aizvērt

Sportiskais un dzīvespriecīgais seržants

2018. gada 24. janvārī, 07:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Sportiskais un dzīvespriecīgais seržants
Foto: Sergeja Ahmaduļina arhīvs
„Mācu būt draudzīgiem, mācu, lai neapsaukā; ja vajag, lai aizstāv, bet nekādā gadījumā lai neizmanto nodarbību paņēmienus,” saka Sergejs Ahmaduļins, kurš Alsungas bērniem un jauniešiem trešo gadu māca boksa paņēmienus un trīsreiz bijis Latvijas armijas misijā: divreiz Afganistānā, vienreiz Irākā.
Kāds ir treniņu nolūks?
Sergejs: „Bokss ir mans vaļasprieks, un gribas, lai arī audzēkņiem šis sporta veids patīk. Man patīk darbs ar bērniem, ar pieaugušajiem. Zemessardzē darbs saistīts ar apmācību, diena gara. Braucot vakarā uz treniņu, nogurums ir, bet, kad zālē ieraugu bērnu smaidīgās sejas, saņemu enerģijas lādiņu, nogurums aizmirstas, un mācāmies boksu.”

Saruna ar treneri 24. janvāra Kurzemniekā.
Komentāri
Lote
2018. gada 25. janvārī, 10:42
Super! Lai veicas!!!
Toms
2018. gada 25. janvārī, 07:12
Paties prieks par tādiem cilvēkiem!
Raiders
2018. gada 24. janvārī, 22:56
Vot tas ir vecis !!!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi