Aizvērt

Ar basketbola bumbu – finālā

2018. gada 5. februārī, 02:00
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
Ar basketbola bumbu – finālā
Kuldīgas Alternatīvās sākumskolas 1. klase pēc uzvaras konkursa "„Sportland” pirmie soļi basketbolā" pusfinālā Saldū. Aizmugurē – skolas direktore Lorita Dermane, no kreisās – sporta skolotāja Līga Zeidaka un klases audzinātāja Lāsma Balode.
Foto: Skolas arhīvs
Kuldīgas Alternatīvās sākumskolas 1. klase konkursa "„Sportland” pirmie soļi basketbolā" pusfinālā Saldū ieguvusi pirmo vietu un tiesības februārī startēt finālā Rīgā.
Saldū deviņas komandas no Kurzemes un Zemgales sacentās desmit stafetēs ar basketbola elementiem. Uzvarētāju klases audzinātāja Lāsma Balode stāsta, ka skolēnus gatavojusi sporta skolotāja Ineta Kronberga: „Bērni cītīgi mācījās bumbu driblēt, mest grozā, apguva vēl citas prasmes. Par iespēju braukt uz finālu visi ir ļoti priecīgi. Man patīk ar skolēniem piedalīties sporta konkursos, jo tas attīsta dažādas labas īpašības: viņi kļūst draudzīgāki, izpalīdzīgāki, mācās sadarboties, izjust kolektīva garu. Sportojošajiem arī mācībās veicas labāk.”

Klase balvā saņēmusi piecas basketbola bumbas, bet katrs dalībnieks – suvenīrpiekariņu. Pusfinālā startēja 21 kuldīdznieks, bet finālā būs sešas meitenes un seši zēni, kā prasa nolikums. Pārējie klasesbiedri – līdzjutēji. Viss izšķirsies 27. februārī O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolā. Uzvarētāji dosies ekskursijā uz Liepāju un tiksies ar basketbolistu Kristapu Porziņģi. 1.–3. vietas ieguvēji apmeklēs Latvijas izlases treniņu un satiks spēlētājus. Ceturto gadu konkursu pirmklasniekiem rīko Latvijas Jaunatnes basketbola līga kopā ar sporta apģērbu un inventāra tirgotāju Sportland.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:



Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi