Aizvērt

Amizanto spēļu konkurence aug

2018. gada 7. februārī, 00:00
Raksta autors: Kristīne Medne
Amizanto spēļu konkurence aug
1. Visas komandas iesildās – kopā sasietā maisā tikt uz priekšu kā tārpiņiem.
Foto: Kristīne Medne
Amizantajās ziemas sporta spēlēs Vārmes estrādē "Liepu birzs" jautrā atmosfērā tikās astoņas komandas, un 1. vietu, kā arī braucienu ar prāmi "Tallink" uz Zviedriju ieguva "Joķa banda", kas sacensībās piedalījusies katru gadu.
Otrajā vietā tikai ar viena punkta starpību palika Dimdari, trešo ieguva viesi no Karantīnas.

Komandas bija padomājušas par noformējumu, tāpēc kompānija raiba: sivēni un Sarkangalvīte, zoodārzs, brieži, karantīnas skartie. Šogad kontrolpunktos estrādes apkaimē bija jāizpilda deviņi uzdevumi. Tie veidoti tā, lai nāktos gan prātu asināt, gan veikli kustēties, gan sadarboties. Neatkarīgi no laikapstākļiem šis pasākums vienmēr notiek svaigā gaisā.


AR HUMORU UN ATTAPĪBU

Signe Medne piedalījās trešo reizi, katru reizi nedaudz atšķirīgā komandā, bet vienu gadu kā tiesnese kontrolpunktā: „Man patika, ka šogad izvēlēta cita pasākuma vieta. Pēdējos gados notika stadionā, tagad estrādē, un tas piešķīra dažādību.” Uzdevumi bijuši dažādi: gan aktīvi, gan tādi, kuros vajadzīga atjautība un domāšana, tāpēc piedalīties un uzvarēt varēja jebkurš. „Mums šoreiz nepaveicās – uzvarētājiem zaudējām tikai vienu punktu,” atzīst Signe.

Amatierteātra komanda Trīs sivēntiņi un Sarkangalvīte bija viena no atraktīvākajām, kontrolpunktos tiesnešus tā apbūra ar humoru un savdabīgo pieeju uzdevumu izpildei. Dalībnieki atzina, ka galvenais ir jautra būšana kopā, draudzīga konkurence un ka šis ir labs veids, kā pavadīt brīvdienu.


BRAUC PAT NO RĪGAS

Līga Druvaskalna piedalās katru gadu, un komandā Joķa banda viņa bija kopā ar vīru Jāni un draugiem Lindu un Rihardu no Rīgas: „Tāpat kā citus gadus jājautā, kur rodas tās idejas, lai katru gadu saturīgi, interesanti un atšķirīgi izveidotu uzdevumus. Var redzēt, ka ieguldīts liels darbs un viss pārdomāts.” Rīdzinieki vienmēr jau laikus interesējoties par pasākumu, plānojot brīvdienas, lai var piedalīties, tāpēc pirmajos gados, kad piedalījās mazāk komandu, viņi jutušies pārsteigti, ka iedzīvotāju atsaucība tik maza. „Liels prieks, ka šogad komandām ir uzrāviens – parādījusies konkurence. Tā ir daudz interesantāk,” secina Līga.

Par grūtāko un interesantāko uzdevumu Joķa banda atzina kontrolpunktu, kurā saskrūvēti koka zari bija jāpārvieto no viena punkta uz otru, izmantojot piestiprinātos striķus: „Tādu iekārtu nekad nebijām redzējuši, un tam nevar sagatavoties – vienkārši jāiet un jādara.” Arī kontrolpunkts ar jautājumiem par estrādi licies interesants, jo teritoriju nācies izstaigāt akurāti, skaitīt soļus, saspraudes un pievērst uzmanību sīkumiem. Šogad ļoti motivējoša bijusi galvenā balva, un tuvāk vasarai braucienu ar prāmi komanda izmantos.

Rīkotājiem gandarījums par to, ka piedalījās pagasta pašdarbnieku kolektīvi un ieradās trīs komandas no Kuldīgas.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi