Aizvērt

Ziņo par ziemas olimpiskajām spēlēm

2018. gada 6. februārī, 23:03
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Ziņo par ziemas olimpiskajām spēlēm
Kuldīdznieks Jānis Miņins, kurš tagad trenē Polijas bobslejistus, iespēju robežās „Kurzemnieka” lasītājus informēs par notiekošo ziemas olimpiskajās spēlēs Phjončhanā, Korejā, kas notiks no 9. līdz 25. februārim.
6. februāris

J.Miņins: „Šodien jau sals un vējš kniebj stiprāk, ir –18 grādi. Visu komandu mehāniķi un treneri sāk dzīvoties pa garāžām, montējot bobus, jo rīt un parīt būs neoficiālie treniņbraucieni, kas dos iespēju vēl papildus piebraukt trasi.

Šodien pēc treneru sapulces pirmo reizi varēja izstaigāt trasi un izpētīt trases profilus un ledus kvalitāti, kā arī citas nianses un izrunāt rītdienas braukšanas plānu. Trase bija pilna ar visu komandu sportistiem un treneriem, lai sagatavotos rītdienas pirmajam braucienam. Jau divas dienas pēc kārtas sastopos ar nelielām organizatoriskām problēmām no korejiešu puses. Piemēram, ja ir kāds jautājums jāsakārto, tad tiek lūgts uzgaidīt, bet vēlāk tieku aizsūtīts pie cita galdiņa. Tālāk vēl pie cita, un tā pāris reizes, kamēr atrodam kādu, kas par to ir atbildīgs. Protams, arī valodas barjera šeit jūtama, jo ar angļu valodu viņiem tā pagrūti, rodas daudz pārpratumu, daudzi no tiem ir visai kuriozi.

Tā kā šeit visa kustība notiek ar oficiālajiem transportiem, dažreiz rodas nelieli sarežģījumi, jo organizatori nav ierēķinājuši lielo pasažieru skaitu, kas vēlas doties uz trasi vai no tās. Ik pēc 15 minūtēm kursē viens divdesmitvietīgs autobuss, kaut gan pieprasītākajos laikos nepieciešams nogādāt ap 100 cilvēku, tāpēc autobusu nākas gaidīt pat stundu. Rīt tika solīts šo jautājumu atrisināt un visus laicīgi nogādāt trasē un no tās.

Šodien daudzi tika brīdināti, ka izplatās kaut kāds vīruss un jābūt uzmanīgiem.

Izlasīju ziņu, ka ASV bobsleja pilotam Olsenam īsi pirms olimpiādes veikta apendicīta operācija. Nodomāju, vēl viens bēdu brālis, kam tieši spēļu laikā nepaveicās.”


(Turpmāk vēl.)
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi