Aizvērt

Ziņo par ziemas olimpiskajām spēlēm

2018. gada 10. februārī, 14:01
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
 Ziņo par ziemas olimpiskajām spēlēm
Foto: Jāņa Miņina arhīvs
Kuldīdznieks Jānis Miņins, kurš tagad trenē Polijas bobslejistus, cik spēs, „Kurzemnieka” lasītājus informēs par notiekošo ziemas olimpiskajās spēlēs Phjončhanā, Korejā, kas notiek no 9. līdz 25. februārim.
9. februāris

J.Miņins: „Šodien jau svinīgā atklāšana. Ciematā varēja redzēt, ka visi gatavojas ceremonijai. Arī mūsu komandā tika sasaukta sapulce, kurā tika sniegtas instrukcijas, kas jāvelk, kāda būs kartība un grafiks atklāšanas ceremonijā.

Kā jau ierasts, komandas stadiona pakājē speciālajā uzgaidāmajā telpā (gigantiskajā teltī) sāka ierasties laicīgi un diezgan organizēti, pateicoties izbraukšanas grafikam, kas katrai komandai bija savs. Divas stundas iepriekš sāka vest ar autobusiem pirmo komandu uz stadiona uzgaidāmo telti un ik pēc 10 minūtēm izbrauca autobusi jau ar nākamajām valstu komandām – korejiešu alfabēta kārtībā.

Pusstundu pirms pasākuma visas komandas bija uzgaidāmajā teltī, kur tika izveidota gara rinda tādā kārtībā kā jāiesoļo stadionā. Televizorā skatoties, atklāšanas ceremoniju var vērot pilnvērtīgāk, bet kā ceremonijas dalībnieks tu daļu pasākuma pavadi uzgaidāmajā telpā, gaidot savu kārtu, lai iesoļotu stadionā. Protams, atmosfēru klātienē izbaudīt ir pavisam kas cits, un to redzēt klātienē ir lieliski. Esot ne pirmo reizi olimpiskajās spēlēs, tik un tā viss ir kā liels piedzīvojums, un nav tā, ka esi pieradis vai ir mazāk emociju. Katra rīkotājvalsts cenšas ar kaut ko izcelties un parādīt ko nebijušu, tāpēc katrs pasākums aizrauj.

Pēc ceremonijas kā skudriņas bija spiesti skraidīt visi olimpiskā ciemata ēdnīcas pavāri un darbinieki, jo lielais sportistu pūlis devās ēst, un tik lielu daudzumu pabarot vienlaicīgi nav viegli. Rindas bija milzīgas pēc visa, kas bija tur pagatavots. Arī vietas pie galdiem bija jāgaida, kamēr atbrīvosies. Acīmredzot tādam ēdāju vilnim ēdnīca nebija gatava.

Bet pēc tik pozitīva pasākuma neviens īpaši nepārdzīvoja, ja arī nācās nedaudz pagaidīt. Pat otrādi, citi izmantoja brīdi, lai apspriestu pasākumu, jo visapkārt tikai to vien dzirdēju, kā katrs dalījās savos iespaidos.”

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi