Aizvērt

Ziemas olimpiskajās spēlēs

2018. gada 16. februārī, 13:50
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Ziemas olimpiskajās spēlēs
Kuldīdznieks Jānis Miņins, kurš trenē Polijas bobslejistus, Kurzemnieka lasītājus informē par ziemas olimpiskajās spēlēs Phjončhanā notiekošo.
16. februāris

J.Miņins: „Jau divas treniņu dienas trasē aizvadītas, un visi turpina slidu testus, lai saprastu, kuras no labākajiem komplektiem būs vispiemērotākās trasei un laika apstākļiem. Diezgan ātrs bija šodien korejietis, kurš uzrādīja diezgan stabilu Top 3 laiku. To var saprast, jo viņi visu otro sezonas daļu upurēja, lai piebrauktu savu trasi, atrastu labākos regulējumus un slidas. Pēc neoficiālām ziņām, Korejas bobslejisti šosezon vien trasē nobraukuši ap 450 (!) reižu – tas ir ļoti daudz, jo vidēji vienam komandas pilotam sezonā ir 150–200 braucienu. Visu citu komandu pilotiem šosezon Korejā bijuši 28–30 braucieni. Tad nu varat iedomāties, kā trasi var piebraukt.

Poļi treniņos pagaidām turas savā līmenī un, cerams, iesaistīsies cīņā par 12.–16. vietu. Katra vieta augstāka par 14. mums būs labs rezultāts, uz to arī ceram.

Manas komandas braucējs, lai arī divos gados fiziski ir progresējis, uz kopējā līderu fona vēl nav tik konkurētspējīgs, lai cerētu uz superīgu starta ieskrējienu, kas cīņā par augstāku vietu būtiski palīdzētu. Bet ar stabilitāti visos četros braucienos varam cerēt savu mērķi sasniegt. Rīt vēl beidzamā treniņu diena, un tad jau sāksies sacensības.

Ļoti žēl skeletona draugu, sāpīgā 4. vieta. Tieši saskrējāmies trasē un boksos, kur parunājāmies ar Latvijas skeletona treneriem. Emocijas bija tik stipras, ka viņiem pat grūti atrast vārdus, lai pateiktu, cik tas ir sāpīgi... Bet neko darīt – tāds ir sports, un dažreiz tas ir nežēlīgs. Arī 4. un 5. vieta jāizcīna, un tas ir ļoti augsts un vērā ņemams sasniegums, zinot to, ar kādām valstīm mazā Latvijas komanda cīnās jau veselu desmitgadi.”
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: