Aizvērt

Ziemas olimpiskajās spēlēs

2018. gada 20. februārī, 16:01
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Ziemas olimpiskajās spēlēs
Kuldīdznieks Jānis Miņins, kurš trenē Polijas bobslejistus, Kurzemnieka lasītājus informē par ziemas olimpiskajās spēlēs Phjončhanā notiekošo.
20. februāris

J.Miņins: „Nu, pirmkārt, liels prieks par Oskaru un Jāni! Malači – visa bobsleja komanda paveica lielisku darbu, un prieks par pirmo medaļu šajās spēlēs.

Mums (Polijas komandai – red.) diemžēl viss gāja pēc cita scenārija. Un ne tikai mums. Galvenais uzdevums pirmajā braucienā bija tikt Top 20, lai otro braucienu varētu sākt pa svaigu ledu kā vieni no pirmajiem, jo, kā zināms, otrais brauciens sākas apgrieztā secībā – no 20. līdz 1. vietai un tālāk no 21. līdz 30.

Diemžēl sāpīga kļūda otrajā virāžā un vēl vienā vietā trasē mums deva tikai 21. vietu, 20. vietai zaudējot 0,02 sekundes, un tad jau viss aizgāja uz slikto pusi. Sportisti, tautas valodā sakot, sadega, un nu jau otrajā braucienā kļūda startā, atkal 2. virāžā, un cerības vismaz uz Top 20 bija galā...

Kā jau spēļu sākumā teicu, šeit jāskatās arī psiholoģiskā noturība, lai nesadegtu, un treniņos viss izskatījās labi un cerīgi, bet... sacensībās virāžā, kur pilotam nebija problēmu, viņš kļūdījās visos trijos braucienos. Arī to pašu varējām redzēt no amerikāņu komandas līdera, kurš atbrauca ar cerībām uz Top 8, bet beigās sadega un finišēja tikai 25. vietā. Otrais amerikānis tikai 21. vietā. Kā redzam, daudzi piloti netika galā ar otro virāžu, un tas būtiski ietekmēja viņu sniegumu.”


Šie ir sausie lekšanas treniņi. Var redzeet, cik ērti ir sēdēt bobā un lidot ar 140 km/h. Nedod, Dievs, vēl krist.
Jāņa Miņina video
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: