Aizvērt

Palīdzēt spert soli augšup

2018. gada 28. februārī, 07:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Palīdzēt spert soli augšup
„Lai kļūtu par labu volejbolistu, jābūt apņēmībai un gribasspēkam,” ir pārliecināts Kaspars Gertners, kurš atgriezies dzimtajā Kuldīgā un spēlē sporta skolas komandā.
Foto: Aivars Vētrājs
Šogad Kuldīgas novada sporta skolas volejbola komandā spēlē Kaspars Gertners, kurš vairākas sezonas aizvadījis un pieredzi krājis augstākajā līgā, bet nu ir gatavs palīdzēt vietējai vienībai.
Kāds pašlaik ir Latvijas volejbols?
K.Gertners: „Līmenis kļūst arvien zemāks. Sarunās ar volejbolistiem esam vienisprātis, ka federācijā vadības groži jāpārņem jauniem cilvēkiem, kas spētu ienest jaunas vēsmas un volejbolu attīstīt. Pirms četriem pieciem gadiem Rīgā kuldīdznieks Jānis Stukuls izveidoja entuziastu volejbola līgu. Līmenis ir tuvu Latvijas Volejbola federācijas līmenim.”

Vairāk 28. februāra Kurzemniekā.
Komentāri
ASK-Kuldiga fans
2018. gada 14. aprīlī, 15:33
Varēja jau pastāstīt, kā N. Sokolovskis komandas līdzekļus spēļu zālēs atstājis, visus spēlētājus uzmetis un komandu pazudinājis! Diez kur pats tagad slēpjas?! Apkrāptos un apzagtos nesaskaitīt!
Per Kuldigu
2018. gada 2. martā, 23:02
Tas vai viņi nedomā, ka citi neko neredz un nezin!
Liesma
2018. gada 2. martā, 11:59
Keda, Nice, Gita, atveriet feisbukā savu lapu sporta skolas un tās darbinieku analīzei! Vai rakstiet "attiecīgajām iestādēm". Jau apnicis šito lasīt pie katra desmitā raksta par sportu... Ko jums tajā var palīdzēt Kaspars Gertners, Normunds Beika, Latvijas čempionāts vieglatlētikā, Kuldīgas novada ziemas spēles, Kuldīgas novada sporta laureāts, futbola laukums Grundmaņa stadionā u.c.?
Gita
2018. gada 1. martā, 21:48
Viņš saviem čomariem baseinā atļauj iet bez peldcepurēm, fui, fui, fui!
Kapēc pārējiem baseina apmeklētājiem, pēc tam jāpeldas citu matos!?
Nice
2018. gada 1. martā, 20:30
Kad beidzot beigsies solomahina patvaļa mūsu visu kopējā jaunajā baseinā? Viņu jau uzcēla psr mūsu naudu.
Keda
2018. gada 1. martā, 10:35
Ja sporta skola nevar nodrošināt finansu līdzekļus bērniem un jauniešiem, tad 2.līgas vol komanda Kuldīgai noteikti ir vajadzīga!!!
Welcome to back!
Pievieno jaunu komentāru: