Aizvērt

"Ziemas kauss" uzņem apgriezienus

2018. gada 7. martā, 00:00
Raksta autors: Edgars Peterlevics
"Ziemas kauss" uzņem apgriezienus
Autosprinta Ziemas kausa izcīņā ar atraktīvu braukšanu priecē Jānis Sala.
Foto: Kristaps Jansons
Turpinoties kārtīgai ziemai, pilnā sparā rit arī "Wurth" Ziemas kausa izcīņa autosprintā. Otrais posms 3. martā jau pulcēja vairāk dalībnieku – 80. Arī šoreiz sacensības aizvadītas pirmā posma mājvietā – Brocēnu novada zemnieku saimniecībā "Druvas".
Pirmajā posmā startējušie šo trasi jau iepazinuši, taču šoreiz pa viltīgo reljefu tika braukts pretējā virzienā, tā mainot konfigurāciju. Distance nemainīga – ap 2 km, tāpat arī ātrumposma formāts, kad dalībnieki trasē devās ar 30 sekunžu intervālu. Noturīgā sala dēļ brauktuvi pārsvarā klāja ledains segums, kas sagādāja izaicinājumu ne vienam vien.

Šoreiz panākumu atslēga bija ne tikai ātra, bet arī precīza braukšana. Interesantais reljefs sagādāja asas izjūtas drosmīgākajiem un ātrākajiem, kuriem tika dota iespēja tramplīnā izbaudīt lēcienu, sniedzot gandarījumu arī skatītājiem.

Precīzas un ātras braukšanas prasmes arī 2. posmā pierādīja kuldīdznieks Jānis Sala (Audi 90 Quattro), kurš starp pilnpiedziņas automašīnām gan ar radžotām riepām, gan bez radzēm ieņēma 2. vietu. Identisku rezultātu J.Sala sasniedza 1. posmā. Priekšpiedziņas automašīnām bez radzēm (FWD) 1. vietu izcīnīja Aivo Gailītis (VW Golf), kurš uzvarēja visos trijos braucienos. Mazāk viņam padevās braucieni ar radžotajām riepām – 6. vieta.

Jau otro posmu uzreiz aiz pjedestāla palicis Andris Neilands (Honda Civic), kurš šoreiz standarta automašīnu klasē ieņēma 4. vietu, bet FWD ieskaitē – 5. vietu. Savukārt dāmu ieskaitē starp piecām pretendentēm 3. vietu ieguva Laura Gluškova, kura no 2. vietas atpalika vien par diviem punktiem.

Nākamais posms jau 10. martā. Organizatori pieļauj, ka tas varētu notikt Aizputē vai Vecpils autokrosa trasē. Vairāk: www.motorsport.lv.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi