Aizvērt

„Kļūdas esam izvērtējuši. Esmu kļuvis labāks”

2018. gada 7. martā, 03:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
„Kļūdas esam izvērtējuši. Esmu kļuvis labāks”
Foto: Jāņa Miņina arhīvs
„Tagad darbā man noder paša gūtais rūdījums gan treniņos, gan sacensībās. Arī kļūdas esam izvērtējuši. Esmu kļuvis labāks,” saka Polijas bobsleja izlases galvenais treneris, kuldīdznieks Jānis Miņins.
Kurzemnieka lasītāji februārī varēja lasīt Jāņa Miņina dienasgrāmatas piezīmes par Korejā, ziemas olimpiskajās spēlēs Phjončhanā, notiekošo. Jānis ar savu sportistu startu ir apmierināts. Arī viņa veikums novērtēts – kuldīdzniekam piedāvāts sadarbību turpināt vēl četrus gadus.


Tu minēji, ka gribētu savus sportistus reiz atvest uz treniņnometni Kuldīgā. Vai stāsti viņiem par savu pilsētu?

Jānis: „Ļoti gribētu, bet jāgaida, kad uzcels jauno stadionu. Cerams, būs ar sarkano, ne cieto segumu. Prieks, ka manēža atbilst visiem standartiem. Esot mājās, pirmo reizi klātienē noskatījos vieglatlētu startu Kuldīgas Katrīnas kausā. Savējiem stāstu, ka mazajā Kuldīgā ir labas sporta bāzes: manēža, baseins, halle. Viņi jautā, vai stadions arī ir.”


Intervija 7. marta Kurzemniekā.
Komentāri
POBEDA
2018. gada 8. martā, 19:03
Ko nekomentē facebook.com florbola kluba mājas lapā? Esi sabijies no atklātības?
Beda
2018. gada 8. martā, 15:36
Latvijas vīriešu florbola čempionāta pirmās līgas trešajā izslēgšanas spēlē Kuldīgā starp "Latvijas Universitāte/FS Masters" un "FK Kuldīga/KNSS" komandām laukumā izcēlās pamatīgi asumi, bet drīz pēc tam arī tribīnēs.
Cerams ka sporta skolas komandai uzliks pienācīgu sodu!
Pievieno jaunu komentāru: