Aizvērt

Baltkrievijā pārspēj visus

2018. gada 9. martā, 00:00
Raksta autors: Daina Tāfelberga
Baltkrievijā pārspēj visus
Skrundas galda hokejists Jevgēnijs Zaharovs kļuvis par pirmo Latvijas pārstāvi, kuram izdevies uzvarēt pasaules tūres posmā.
Foto: Artjoma Zaharova arhīvs
Skrundenieks Jevgēnijs Zaharovs Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā kļuvis par galda hokeja pasaules tūres posma uzvarētāju.
Sacensībās piedalījās 40 sportistu no četrām valstīm: Baltkrievijas, Krievijas, Īrijas un Latvijas. Visi turnīru sāka ar spēlēm grupās, labākie 24 iekļuva 1. līgā. Jevgēnijam izdevās labs starts, no 23 spēlēm uzvarot 22 un pārliecinoši izcīnot 1. vietu. Izslēgšanas cīņas turpināja 16 dalībnieku. Arī tajās tāpat kā ceturtdaļfinālā un pusfinālā skrundenieks pārspēja gan jaunos baltkrievu un krievu talantus, gan pieredzējušo spēlētāju Vitāliju Skorobogatovu no Krievijas.

Finālā pretī stājās turnīra favorīts Dmitrijs Petrovs no Maskavas – pasaules un Eiropas čempions Krievijas izlasē. Pirmajā spēlē Jevgēnijam izdevās uzvaru izraut pagarinājumā, bet tad revanšējās pretinieks. Tā kā fināls tika translēts internetā, Skrundas kluba pārstāvji varēja telefoniski sniegt padomus. Tā Jevgēnijs uzvarēja visas trīs nākamās spēles. Uzvara pasaules tūres posmā Skrundas pārstāvjiem ir pirmais šāds panākums starptautiskajos turnīros.
Komentāri
PepperMint
2018. gada 10. martā, 13:07
Tā turēt, Žeņa!
Pievieno jaunu komentāru: