Aizvērt

Ideja. Gribasspēks. Pacietība

2018. gada 14. martā, 05:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Ideja. Gribasspēks. Pacietība
Zigmunda vecākais dēls Niklāvs spēlē futbolu, arī Oliveram ir interese par to, bet vēl viņš dodas uz florbola treniņiem. Katru gadu maijā ģimenē ir tradīcija – jubilāru godināšana. Vecākajam dēlam apritēs 19, jaunākajam – 9.
Foto: Zigmunda Dvarona arhīvs
Šīs īpašības vislabāk raksturo Kuldīgas futbola komandas „Nikers” vadītāju Zigmundu Dvaronu – vīru, kurš pirms vairākām sezonām to izveidoja. Nu vienības nosaukums zināms ne vien Latvijā un Baltijā, bet arī Eiropā. Interviju lasiet 14. marta „Kurzemniekā”.
Uz priekšu virzoties lēnām, tapa lielā komanda Nikers, kas ar panākumiem startē gan valsts, gan starptautiskos turnīros. Lai būtu pēctecība, izveidota jauniešu vienība, bet pērn arī bērnu komanda, kurā spēlē 13 gadus veci futbolisti. Kopš 2016. gada futbola centram Nikers divas treniņu grupas ir arī Ēdolē. Ja būtu interese, Zigmunds labprāt nodibinātu arī Nikera meiteņu komandu, sākumā vismaz vienā vecuma grupā.
Zigmunds: „Mūsu fenomens ir līdzjutēju pilnā zāle. Virslīgā spēli klātienē vēro 60–80 skatītāju, bet mums kā minimums ir ap 300 cilvēku. Lūk, tur arī saņemam emocijas un dzirkstelīti, lai iesākto turpinātu.”
Komentāri
Euris
2018. gada 18. martā, 22:50
_
ropča
2018. gada 15. martā, 13:22
Zigis malacis, tā turēt!!!
Pievieno jaunu komentāru: