Aizvērt

"Ziemas kausa" 3. posms – bez sniega

2018. gada 21. martā, 02:00
Raksta autors: Edgars Peterlevics
Kandavas Valsts lauksaimniecības tehnikuma auto apmācību poligona teritorijā sestdien tika aizvadīts "Wurth" ziemas kausa izcīņas 3. posms, taču šoreiz dalībniekus gaidīja trase bez sniega kārtas. Posms pulcēja stabilu dalībnieku skaitu – ap 70.
Šoreiz braucējiem bija jādodas trasē bez sniega, lai gan atsevišķos viltīgos līkumos vēl bija saglabājusies sniega un ledus kārtiņa, dalībniekiem sagādājot izaicinājumu. Organizatori trasi bija veidojuši tā, lai dalībnieki spētu pierādīt savas prasmes gan līkumotās, gan ātrās sekcijās.

Uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa kuldīdznieks Andris Neilands (Honda Civic), kurš standarta automašīnu klasē nevainojami spēja aizvadīt pirmos divus braucienus. Otro vietu priekšpiedziņas automašīnām gan ar radžotām riepām, gan bez radzēm ieņēma Andis Gluškovs (VW Golf), kurš visveiksmīgāk spēja aizvadīt otros braucienus, kad abās klasēs tika uzrādīti ātrākie laiki. Uzreiz aiz goda pjedestāla palika Arvis Bērziņš (VW Golf), kurš priekšpiedziņas klasē ar radžotām riepām ierindojās 4. vietā, bet klasē ar riepām bez radzēm izcīnīja 5. vietu.

Otro posmu pēc kārtas trasē sevi pierādīja arī Laura Gluškova, kura dāmu ieskaitē izcīnīja 3. vietu, bet junioru klasē ar stabiliem trīs braucieniem ieguva 2. vietu. Šoreiz sacensībās nepaveicās iepriekšējos divos posmos veiksmīgi startējušajam Jānim Salam (Audi 90 Quattro), kurš tehnisku iemeslu dēļ bija spiests izstāties.

Nākamais posms 24. martā, kas, kā norāda organizatori, varētu notikt Talsu CVS paralēlajā autotrasē. Vairāk: www.motorsport.lv.