Aizvērt

Mājup ar piecām medaļām

2018. gada 20. aprīlī, 04:00
Raksta autors: Inta Jansone
Mājup ar piecām medaļām
Latvijas dambretes čempionātu A grupā godam aizvadījuši kuldīdznieki Viktorija Poriņa un Markuss Sīlis.
Foto: Leonīda Temjaševa arhīvs
Latvijas čempionātā galda tenisā A grupā Preiļos trīs medaļas ieguvusi Viktorija Poriņa, divas – Markuss Sīlis. Abi ir Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņi.
Viktorija izcīnīja 2. vietu individuālajā sacensībā, sudraba godalga viņai jauktajās dubultspēlēs kopā ar Markusu. Savukārt meiteņu dubultspēlēs Viktorijai līderes gods (kopā ar pārstāvi no Preiļiem). Savukārt Markuss individuāli ierindojās 5. vietā, bet dubultspēlēs zēniem (arī kopā ar Preiļu sportistu) ieguva čempiona titulu.

Vēl no kuldīdzniekiem startēja Laine Lauva (11. vieta), Dāvis Avdjukevičs (18.), Klāvs Anrijs Zariņš (19.), Kristers Mednieks (20.). Mūsu galda tenisisti cīnījās ar divus, trīs un pat četrus gadus vecākiem spēlētājiem. Jauniešus trenē Leonīds Temjaševs un Ieva Lepse.

12. maijā jaunieši piedalīsies komandu čempionātā pieaugušajiem.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi