Aizvērt

Dejas sirdspukstos klausoties

2018. gada 25. aprīlī, 07:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Dejas sirdspukstos klausoties
Foto: Laila Liepiņa
Kuldīdznieces Agritas Obodņikovas sirdslieta ir dejot hiphopu, tā dodot sev brīvības izjūtu. Viņa vada karsējmeiteņu grupu „Beat the Moment”, kura trešo gadu atbalsta Kuldīgas futbola komandu „Nikers” un kura nesen Latvijas Telpu futbola asociācijas futbola svētkos Rīgā tikusi pie divām godalgām: karsējmeiteņu konkursā izcīnījusi 3. vietu un ieguvusi arī skatītāju simpātiju balvu.
Kā radās interese par hiphopu?
A.Obodņikova: „Internetā daudz skatos video, kā to dejo ārzemēs. Latvijā zināma dejotāja Baiba Klints horeogrāfiju pasniedz Amerikā, un es tam sekoju līdzi. Man ļoti patīk. Cits virziens mani neuzrunā – neredzu sevi, piemēram, tautiskajās vai laikmetīgajās dejās. Man gribas būt brīvai, uzvilkt platas bikses un dejot.”

Intervija 25. aprīļa Kurzemniekā.


Hiphops
Mūzikas žanrs un kultūras kustība, kas aizsākās 20. gs. 70. gados Ņujorkā galvenokārt afroamerikāņu un latīņamerikāņu vidū. Hiphopa kultūru raksturo četri galvenie elementi: repošana, breikošana, dīdžeju darbība un grafiti. Papildu elementi: bītbokss, īpašs ģērbšanās stils un slengs jeb žargons.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi