Aizvērt

Godalgas arī mūsējiem

2018. gada 27. aprīlī, 00:00
Raksta autors: Janeta Turka
Godalgas arī mūsējiem
Latvijas čempionāta laureāti – Kuldīgas orientieristi Arvīds Teteris, Jānis Pommers (uzvarētājs), Līga un Jānis Virbuļi.
Foto: "Takas" arhīvs
Talsu pievārtē, Kamparkalnā, orientieristi sadalījuši Latvijas čempionāta pirmās medaļas, un ļoti cienījama vecuma (virs 80 gadiem) kungu grupā kuldīdznieks Jānis Pommers kļuvis par čempionu.
No mūsu sportistiem, kā jau ierasts, senioriem veicās vislabāk. Par vicečempioniem savā vecuma grupā kļuva Līga Virbule un Arvīds Teteris, savukārt 3. vietu izcīnīja Jānis Virbulis.

Vairāk nekā 500 sportistu no visas valsts, tostarp 13 Kuldīgas tūrisma un orientēšanās kluba Taka pārstāvju, aizvadījuši Latvijas čempionātu garajā distancē. Sacīkstes orientēšanās klasikā tradicionāli tiek rīkotas fiziski grūtā un kalnainā apvidū visās Latvijas malās. Šoreiz izraudzīts Kamparkalns, kas ir augstākais punkts Ziemeļkurzemē un kur ziemā darbojas slēpošanas trase.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi