Aizvērt

Sezona Kuldīgā sākusies

2018. gada 2. maijā, 00:00
Raksta autors: Janeta Turka
Sezona Kuldīgā sākusies
Orientēšanās seriāla "Taciņas" 1. kārta Alsungā. Pirms starta iesildās Līga Virbule, Zigurds Pētersons, Markuss Keirs.
Foto: "Takas" arhīvs
Šodien Mežvaldē, kur dalībnieku fiziskās un orientēšanās spējas izaicina Riežupes gravas, seriālam "Taciņas" notiek jau 4. kārta.
Pirmās trīs kārtas aizvadītas. Tajās sportisti iesildījušies pilsētā un piepilsētu parkos, tagad laiks doties dziļāk mežā un izmēģināt sarežģītāku trasi.

Alsungā un Kuldīgā distanču veidotāji dalībniekus nebija īpaši saudzējuši, un, lai atmodinātu no ziemas miega, ne reizi vien sūtīja šķērsot upītes. Vismaz Alsungā reti kurš atgriezās sausām kājām, bet tas nemazināja prieku par aktīvo pēcpusdienu.

3. kārta Aizputes Misiņkalna mototrases tuvumā visus pārsteidza ar kuplo dalībnieku pulku. Par to liels prieks gan Kuldīgas Takai, gan Lejaskurzemes DR-krastam, kas bija pievienojies organizēšanā, tā ļaujot dalībniekiem tikt pie svarīgiem kopvērtējuma ieskaites punktiem.

Visveiksmīgāk pirmās trīs kārtas aizvadījuši Jānis Turks no Snēpeles, Kristaps Bērziņš un Emīlija Pētersone no Kuldīgas – viņiem visas uzvaras. Izskatās, ka pagaidām šiem trim līdzvērtīgu konkurentu nav. Pa divām uzvarām ir Silvijai Penkulei no Durbes un Ralfam Betheram no Medzes. Lai gan ir tikai sezonas sākums, visspraigākā cīņa, izskatās, izvērtīsies galvenajā sieviešu grupā – līdz šim ātrāko rezultātu sasniegušas trīs dažādas sportistes, turklāt no pagājušās sezonas laureātēm pagaidām tikai Līgai Virbulei izdevies tikt pie panākuma. Varbūt sezonas beigās gaida pārsteigums. Informācija: www.taka.kuldiga.lv.
Komentāri
Janis Keris
2018. gada 2. maijā, 18:03
iekopejiet linku un atradisiet video, no Alsungas
Janis Keris
2018. gada 2. maijā, 18:02
https://www.youtube.com/watch?v=ehJL3VKKCyI
Pievieno jaunu komentāru: