Aizvērt

„Kilometru savākšanas čempions”

2018. gada 2. maijā, 07:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
„Kilometru savākšanas čempions”
„Esmu nolēmis skriet savam priekam, jo, sacensībās piecas minūtes to darot ļoti ātri, tas neko nedos – tikai sabeigšu veselību,” saka skrējējs Ilgvars Bebrišs.
Foto: Inta Jansone
Tā skrējēju Ilgvaru Bebrišu no Pelču pagasta kodolīgi raksturo Kuldīgas sporta kluba „Katrīna” kolēģi. Pagājušā gada izskaņā Ilgvars saņēmis medaļu par izaicinājumu, nedēļas laikā pieveicot 111 kilometru. Interviju lasiet 2. maija „Kurzemniekā”.
Par saviem plānie šajā sezonā Ilgvars stāsta: „Seriālam Skrien Latvija ir astoņi posmi: sešos skriešu pusmaratonu, bet Valmierā un Ventspilī – maratonu. Vēl iecerēts Lattelecom maratons. Piedalos arī mazākos skrējienos, piemēram, pavasarī 10 km noskrēju Saldū. Savā ziņā tā ir atkarība, tikai pozitīva. Savu laiku ģimenei jau tas atņem, taču manējie šo vaļasprieku atbalsta, brauc arī līdzi uz sacensībām.”
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi