Aizvērt

Zēni – labāko četriniekā

2018. gada 9. maijā, 00:00
Raksta autors: Inta Jansone
Zēni – labāko četriniekā
Kuldīgas novada sporta skolas U-13 grupas florbolisti aizcīnījušies līdz Latvijas pirmajam četriniekam.
Foto: Sporta skolas arhīvs
Kuldīgas novada sporta skolas U-13 grupas zēni Latvijas čempionātā florbolā izcīnījuši 4. vietu.
Gan spēlētāji, gan treneri Ivo Solomahins un Inguss Gailis ar paveikto ir apmierināti, jo trīs gados komanda tikusi līdz šādam līmenim. „Sezona vērtējama ar plusa zīmi, čaļiem parādījusies motivācija – viņi redz, ka var cīnīties ar ikvienu,” saka I.Solomahins. „Tas pierādījās ceturtdaļfinālā, kur pārspējām par vienu no favorītiem uzskatīto komandu Talsi/Krauzes. Diemžēl pusfinālā mājās ar 0:3, bet izbraukumā ar 2:3 zaudējām nu jau četrkārtējiem čempioniem – Liepājas Kuršiem.”

Tādējādi Kuldīgas jaunos florbolistus gaidīja cīņa par Latvijas bronzas godalgām. Laukumā pretī stājās Ulbroka/Masters. Spēle bija līdzīga, komandas uzbrukumos – piesardzīgas. Tomēr neveiksmīgi nospēlētā mača izskaņa Kuldīgas puišiem maksāja 3. vietu, jo bronzas spēles iznākums – 2:3.

„Gribu uzteikt treneri Ingusu Gaili – viņš labi sagatavojis puišus sacensībām,” turpina I.Solomahins. „Uzmundrinājums pienākas arī puišiem – viņi sevi sezonā nežēloja, un nu ar viņiem rēķinās visas šī vecuma komandas Latvijā. Tagad mazliet atpūtas, bet jau jūnijā nometnē sāksim gatavoties jaunajai sezonai.”

Sporta skolas U-12 grupas komandai sezona nebija tik veiksmīga, bet puikas ieguva labu pieredzi un treniņos turpinās strādāt. „Nākamgad plānojam uzņemt U-7 grupu,” piebilst treneris.
Komentāri
Coach
2018. gada 9. maijā, 22:06
Trenerītim, laikam jaunajā šeptē pie baseina alga maziņa, bikses pa īsu.
Pievieno jaunu komentāru: