Aizvērt

Kontrolpunkti un „paralēlā” situācija

2018. gada 9. maijā, 07:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Kontrolpunkti un „paralēlā” situācija
Orientieristam jābūt arī radošam un ar iztēli, pārliecinājusies Janeta Turka.
Foto: Janetas Turkas arhīvs
Ko viņai nozīmē orientēšanās sports un kādi jaunumi gaidāmi, stāsta viena no aktīvistēm – kuldīdzniece Janeta Turka, kura Stokholmā strādā par mērnieci, bet ik nedēļas nogali mēro ceļu uz mājām pie saviem mīļajiem un tamdēļ, lai piedalītos kādās sacensībās.
Vai šis ir populārs sporta veids?

J.Turka: „Jā. Kurzemes pusē vien var orientēties katru dienu. Pirmdienās sacensības ir Talsos, otrdienās – Liepājā, trešdienās rīkojam mēs, ceturtdienās var braukt uz Ventspili vai Saldu. Kalendārs piesātināts – darbam laika neatliek (smejas). Rīgā trešdienās notiek sacensības Magnēts. Ja kādu reizi ir mazāk par 400 dalībniekiem, esot jāsāk domāt, kāpēc tik maz. Šobrīd, šķiet, popularitātes bums aizgājis uz tīro skriešanu – ir sacensības Skrien Latvija, Stirnubuks.”

Intervija 9. maija Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi