Aizvērt

Spraigā stafetes cīņa

2018. gada 25. maijā, 00:00
Raksta autors: Janeta Turka
Spraigā stafetes cīņa
Latvijas kausa izcīņā orientēšanās stafetē 1. posmā uzvar vidējā vecuma veterāni no Kuldīgas.
Foto: "Takas" arhīva foto
Kuldīgas tūrisma un orientēšanās klubs ar panākumiem startējis Latvijas kausa izcīņā orientēšanās sporta stafetē. Aizvadīti divi posmi, un vienā no tiem vidējā vecuma vīru veterānu komanda izcīnīja uzvaru.
Tradicionālā Daugavas kausa izcīņa šogad notika Ķeguma novada Tomē, savukārt Baldones apkārtnē – Ozona čempionāts.

Pirmajā posmā uzvarēja vidējā vecuma veterāni Armands Teteris, Pēteris Īvāns un Jānis Virbulis. Viņiem pēc negaidītās bronzas pērn Latvijas čempionātā šis bija pirmais tik augstais panākums. Labi panākumi arī šī vecuma dāmu komandai ar Odetu Turku, Skaidrīti Otaņķi un Līgu Virbuli, kas abas reizes izcīnījusi otro vietu. Tiesa, organizatoriska ķibele pirmajā posmā neļauj rezultātus vērtēt objektīvi.

Ar augstām ambīcijām uz starta stājās arī mūsu sportisti visspēcīgākajās grupās. 9. vietu Tomē izcīnīja vīru komanda Kristaps Bērziņš, Ingus Pētersons un Jānis Bethers. Sievietēm augstākais panākums pagaidām ir 5. vieta Baldonē, kur komandā startēja Mārīte Turka, Anna Abersone un raksta autore.

Mazāk veiksmīgi stafetes sacensībās veicies visvecākās grupas senioriem, kuriem potenciāls ir ļoti augsts, bet katru reizi kāds pamanās nokļūdīties, tāpēc līdz goda pjedestālam neiznāk aizsniegties.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi