Aizvērt

Ģertrūdes balva dodas un Dobeli

2018. gada 6. jūnijā, 00:00
Raksta autors: Inta Jansone
Ģertrūdes balva dodas un Dobeli
Kuldīgas "Ģertrūde" – sava kluba vārdā nosauktās balvas izcīņas 2. vietas ieguvēja. Pirmajā rindā: Ilze Lorence, Anda Andersone, Inese Leināte, Ligita Terpa; otrajā: Antra Ābula, Vaiva Jēkabsone, Dace Siliņa, Una Birzniece (viena no rezultatīvākajām) un komandas kapteine Anda Gutlande.
Foto: Kluba "Ģertrūde" arhīvs
Kuldīgas sieviešu basketbola kluba rīkotajā Ģertrūdes balvas izcīņā par līderēm kļuva Dobeles sportistes, mājinieces ierindojās 2. vietā, bet 3. – Lapmežciema komanda.
Kuldīgā cīnījās šīs trīs komandas, spēles ilgums – divreiz desmit minūtes. Pirmajā spēlē Ģertrūde tikās ar Lapmežciemu. Pēdējā minūtē, cītīgi sedzot pretinieces, kuldīdzniece saņēma sodu un viešņa realizēja abus metienus. Rezultāts 18:17 par labu ciemiņiem. Otrajā spēlē Ģertrūdei pretiniekos bija Dobeles basketbolistes. Cīņa ritēja punkts punktā, un pirmais puslaiks beidzās neizšķirti – 9:9. Otrajā puslaikā spēles galotnē kuldīdznieces labi strādāja aizsardzībā un galu galā svinēja uzvaru ar 20:18. Savukārt pēc tam Dobele ar 30:26 apspēlēja Lapmežciemu. Lai pēc tik spraigām cīņām noskaidrotu uzvarētāju, bija jāskaita punkti, un tas bija darbs galvenajam tiesnesim Egīlam Kaivam no Jūrmalas.

Šis turnīrs bija kā iesildīšanās pirms lielākām sacensībām, jo 21. un 22. jūnijā Jelgavā notiks Latvijas simtgadei veltītas veterānu sacensības.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: