Aizvērt

Vasaru iegriež ar uzvaru

2018. gada 6. jūnijā, 04:00
Raksta autors: Inta Jansone
Vasaru iegriež ar uzvaru
Latvijas čempionāta 1. posmā Ventspilī stiprākie bija pludmales volejbolisti Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs.
Latvijas pludmales volejbola čempionāta pirmajā posmā Ventspilī uzvarējis kuldīdznieks Jānis Šmēdiņš pārī ar Aleksandru Samoilovu.
Finālā viņi apspēlēja ar pirmo numuru izliktos Mārtiņu Pļaviņu un Edgaru Toču. 3. vietu izcīnīja igauņu sportisti Kusti Nilvaks un Marts Tīsārs.

Latvijas čempionātā Ergo Open pludmales volejbolisti sacenšas sešos posmos un finālā. Vīriešu un sieviešu duetus skatītāji vēl varēs vērot Alūksnē, divreiz Jūrmalā un atkal Ventspilī, sacensības tikai vīriešiem būs Saulkrastos un Cēsīs, bet fināls no 3. līdz 5. augustam notiks Jūrmalas pludmales centrā, kur nedēļu pirms tam būs Eiropas U-22 grupas čempionāts.
Komentāri
To baseins
2018. gada 8. jūnijā, 11:40
Mīļais tev ir biksēs
Baseins
2018. gada 8. jūnijā, 10:53
Varbūt ir vērts noskaidrot vispirms, kāpēc baseins būs slēgts un tad celt brēku un meklēt visādas vainas!!! Cik reižu tagad vasaras apstākļos pats apmeklējat baseinu?
Ejiet, Miļo cilvēk, saulītē, nopeldieties Ventā, uzņemiet pozitīvas emocijas!
Jankam
2018. gada 8. jūnijā, 10:43
Par ko tad tāds uztraukums un lamu vārdi Janka, ja jau viss paspēts sakārtot, tad jau lai tik rullē. Tikai kāpēc bija jāceļ baseins par milj., lai tagad aizslēgtu, Venta jau arī pirms tam bija! Bērniem nav par ko braukt uz mačiem, bet onkuļi brauc izklaidēties?
Janka
2018. gada 7. jūnijā, 22:05
Kas tie par lohiem, kas visu laiku piesienas I.Solomahinam? Brauc uz UKR viņš par sponsoru sarūpēto un arī savu naudu. Brauc atvaļinājuma laikā, pie tam izbrauca tajā pašā vakarā, kad kopā ar otru florbola treneri noslēdza 5 dienu intensīvu treniņu nometni 25 jaunajiem florbolistiem! Baseins ciet, tpc , ka tā jābūt un blakus ir Venta. Cilvēks daudz ko dara pieaugušo sporta labā, tik ir "zābaki" kas to neredz. Labak lai komentē tie, kas kaut ko saprot nevis dīvānā pi..ēji
?
2018. gada 6. jūnijā, 17:14
Diez, izklaides brauciens sporta skolas direktoriņa vietniekam uz UKR ir atvaļinājuma laikā? Vai saņemt vēl algu, darbs knābim?
Puka
2018. gada 6. jūnijā, 17:12
Kaut kāds sviests ar to mūsu sporta vadību, vajag vēl pieņemt kādu vietnieku, jaunais jau galīgi nevelk, baseins ciet...
Sahs
2018. gada 6. jūnijā, 11:15
2000 EUR piešķiršana Ventspils Pašvaldības VK “Bloks” spēlētājiem atbalstāma lieta, bet kādēļ Kuldīgas sporta skolas bērnu vecākiem jāsamet naudiņa priekš formām, apaviem, nometnēm?!
Ko tad aizmirsāt infomēt par Toma Šmēdiņa un Mihaila Samoilova zaudējumu turnīra pirmajā spēlē?
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi