Aizvērt

Visa kaluma medaļas valsts čempionātā

2018. gada 11. jūnijā, 00:00
Raksta autors: Janeta Turka
Visa kaluma medaļas valsts čempionātā
Kuldīgas "Takas" vidējiem veterāniem Jānim Turkam, Jānim un Līgai Virbuļiem 1. vieta valstī jauktajā sprinta stafetē.
Foto: Latvijas Orientēšanās federācijas arhīvs
Madonā izcīnīts Latvijas čempionu tituls sprintā un sprinta stafetē – to ieguvusi gan Kuldīgas kluba "Taka" pārstāve Odeta Turka, gan vidējo veterānu komanda.
Individuālā sprinta distance un jauktā sprinta stafete ir vienas no visdinamiskākajām disciplīnām – īsas distances pilsētā, kas prasa augstu koncentrēšanās spēju, lai ātri pieņemtu pareizos lēmumus ceļa izvēlē, un Madonā tā bija sarūpēta gana sarežģīta. Ar šo rēbusu cīnīties devās arī 12 Kuldīgas tūrisma un orientēšanās kluba Taka pārstāvji.

Individuāli par Latvijas čempioni savā vecuma grupā kļuva O.Turka, sudraba medaļas izcīnīja Līga un Jānis Virbuļi, savukārt bronza – Skaidrītei Otaņķei. Mazliet līdz godalgai pietrūka Jānim Turkam, kurš ieguva 4. vietu.

Jauktajā sprinta stafetē, kur komandā startē abu dzimumu pārstāvji, spēcīgajā konkurencē pavisam negaidīti augsts panākums Takas vidējiem veterāniem – J.Turks, J.Virbulis un L.Virbule izcīnīja čempionu titulu. Sacensības labi sāka arī Takas komanda elites grupā, kur pirmo posmu trešajā vietā pabeidza Kristaps Bērziņš. Diemžēl turpmāk cīņa bija mazāk veiksmīga.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: