Aizvērt

Futbols – Treimaņu ģimenes lieta

2018. gada 13. jūnijā, 05:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Futbols – Treimaņu ģimenes lieta
Spēles vislabāk skatīties klātienē. Fonā Nīderlandes līdzjutēji 2004. gada Eiropas čempionāta finālā Portugālē.
Foto: Gvido Treimaņa arhīvs
„Futbols nav skriešana pakaļ bumbai. Jābūt taktikai, tehnikai, fiziskajai sagatavotībai un psiholoģiskajai noturībai,” stāsta Kuldīgas novada sporta skolas futbola treneris Gvido Treimanis, kuram šomēnes aprit 25. darba jubileja.
Vai mazpilsētas trenerim nav grūti sacenties ar kolēģiem no lielajām pilsētām?

G.Treimanis: „Protams! Pēdējos gados vislielākā problēma ir bērnu trūkums. Daudz ģimeņu izbraukušas uz ārzemēm. Audzēkņu trūkst arī citos sporta veidos. Lai bērns ko sasniegtu, jābūt vecāku ieinteresētībai, pareizā laikā jāpamudina, piemēram, iet uz treniņiem, strādāt centīgi. Treneris var tikai palīdzēt bērnam izaugt kā sportistam, bet meistarību ar karotīti mutē ieliet nevar. Arī mazpilsētas bērni var cīnīties par godalgotām vietām. Ar vienu jauniešu komandu divus gadus bijām valsts čempionu godā. Spēlēs tika gūtas tikai uzvaras – nebija ne neizšķirtu, ne zaudējumu. Tie puikas salīdzinājumā ar šodienas bērniem bija krietni mērķtiecīgāki.”

Intervija 13. jūnija Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi