Aizvērt

Lieliska diena trenera jubilejā

2018. gada 20. jūnijā, 04:00
Raksta autors: Inta Jansone
Lieliska diena trenera jubilejā
Treneris Gvido Treimanis dāvanā saņēmis kreklu ar brāļu Jāņa un Dāvja Ikaunieku autogrāfiem.
Foto: Inta Jansone
Par godu sporta skolas futbola trenera Gvido Treimaņa 25 darba gadiem sestdien turnīrā Antona Grundmaņa stadionā Kuldīgā ieradās ap 30 viesu, kuri, izveidojot trīs komandas, spēlēm ļāvās vairākas stundas.
Kā jau kārtīgās sacensībās, sarūpēti bija gan kausi, gan medaļas. Treneris esot pratis ar šo sporta veidu aizraut, un nu visus vienojot futbols – tāds ir bijušo audzēkņu galvenais secinājums. Tomēr ne mazums kļuvuši par profesionāļiem, piemēram, brāļi Jānis un Dāvis Ikaunieki. Dāvis nupat pievienojies Čehijas spēcīgākajam klubam Jablonec, kas nākamsezon spēlēs UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā. Vēl futbola laukumā labi sevi parādījuši Jānis Skābardis, Raitis Grablovskis u.c. Par profesionālu tiesnesi kļuvis trenera dēls Andris Treimanis, arī meitai Laurai, kura šobrīd auklē septiņus mēnešus veco meitiņu Alisi, futbola spēlēšana un tiesāšana nav sveša.

Laukumā devās arī Juris Zundovskis, kurš nesen kļuvis par Latvijas čempionu boksā amatieriem. Vēl plecu pie pleca laukumā cīnījās trīs sporta žurnālisti: kuldīdznieki Ints Megnis, Kārlis Komarovskis un nīkrācnieks Matīss Timofejevs.

Beigās visi kopā kavējās atmiņās par treniņos un sacensībās piedzīvoto.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: