Aizvērt

Enduro – rūcina Ēdolē un Īvandē

2018. gada 22. jūnijā, 00:00
Raksta autors: Inta Jansone
Enduro – rūcina Ēdolē un Īvandē
Trasē Latvijas sportists Edgars Siliņš.
Baltijas enduro čempionāta otrajā posmā aizvadītajās brīvdienās Ēdolē un Īvandē absolūtajā vērtējumā uzvaras lauri tika E2 klases motosportistam Ivo Šteinbergam (CEC "I.S. Racing").
Šis reizē bija Latvijas čempionāta trešais posms un Lietuvas čempionāta otrais posms. Spēkus trasē pārbaudīja 54 Latvijas, Lietuvas un Igaunijas sportisti un arī Nīderlandes pārstāvis. Cīņa – pamatīga, jo vairākiem līdz uzvarai trūka vien dažu sekundes simtdaļu. Divās dienās sportisti pieveica piecus apļus (viens – 45 km). Absolūtajā vērtējumā otro un trešo vietu ieguva igauņu sportisti Martins Leoks un Elari Talu. Uzvarētāji noteikti E1, E2, E3 klasē, junioru 16+, senioru 40+, H30 (Hobby) klasē, kā arī iesācēju, veterānu 50+ un 60+ klasē.

„Mums vēl daudz jāmācās, jo sacensības mūspusē rīkojam otro reizi,” sacīja Kuldīgas biedrības Motorsport.lv pārstāvis Mārtiņš Lagzdiņš. „Viss noritēja mierīgi, bez nepatīkamiem pārsteigumiem. Manuprāt, ātruma testi bija labi izveidoti – interesanti un sportistiem baudāmi. Viens no tiem atradās karjerā. Tas bija arī pagājušajā gadā, taču šogad ieviesām izmaiņas un pielikām klāt jaunus elementus un šķēršļus. Ar privātmāju un zemju īpašniekiem grūtāk visu saskaņot, tādēļ sadarbojāmies ar Latvijas Valsts mežiem.

Lielākais pārsteigums bija Nīderlandes pārstāvis, kurš nāk no Dienvidāfrikas, bet esot pārcēlies uz Latviju un dzīvojot kaut kur starp Kuldīgu un Saldu. Viņam šīs bija pirmās sacensības – gāja grūti, ātrumposma vidū vajadzēja apstāties, atpūsties, lai varētu turpināt,” stāsta M.Lagzdiņš.

Dalībniekiem sacensības esot patikušas, uz vairākām dienām viņi apmetušies gan pagastu viesu namos, gan naktsmītnēs Kuldīgā. Sportistu ģimenes apmeklējušas Emīla tirgu svētdien Ēdoles pilī.

„Lielu paldies vēlos sacīt visiem atbalstītājiem, arī biedrības cilvēkiem un Latvian Baya Organisers Team pārstāvjiem, jo bez viņu padoma un pieredzes to noorganizēt būtu grūti.”UZZIŅAI

Enduro (Angļu val. enduro, no latīņu val. idurare – izturēt.) Motosporta disciplīna, kurā sportisti brauc pa iezīmētu trasi dažāda seguma ceļos un bezceļos. Mēdz būt daudzdienu sacensības. Bez pamata sacīkstēm ir arī nelielas ātrās sacensības.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi