Aizvērt

Čempionu kauss Kristam Neilandam

2018. gada 11. jūlijā, 08:00
Raksta autors: Inta Jansone
Čempionu kauss Kristam Neilandam
Nakts riteņbraukšanas sacensībās "Čempionu kauss" Kuldīgā elites grupā uzvarējis mājinieks, divkārtējais Latvijas čempions grupas braucienā Krists Neilands.
Sportistiem bija jāpieveic 36 km jeb 15 apļi (viens – 2,4 km).
Vispirms startā devās amatieri. Sīva cīņa bija gan par pirmo, gan trešo vietu. Par līdera godu sacentās Kristaps Knops un Artis Roze, bet pēdējā apļa finiša spurtā ātrāks tomēr izrādījās Kristaps. Līdzīgs scenārijs bija arī cīņai par 3. vietu, kur tikai pēdējās sekundēs izrauties vadībā izdevās Raivim Ritumam, kurš apsteidza mājinieku Ģirtu Vēveru.
Nākamie startā devās elites, U-23 un junioru grupas braucēji. Uzvarēja K.Neilands. Junioriem trešais – bijušais Kuldīgas novada sporta skolas audzēknis Gatis Līvs. U-23 grupas braucēji netika vērtēti atsevišķi.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi