Aizvērt

Monta izmet sudrabu un tiek pie rekorda

2018. gada 11. jūlijā, 08:00
Raksta autors: Inta Jansone
Monta izmet sudrabu un tiek pie rekorda
Pavisam nesen Talsu jaunajā stadionā šī novada pašvaldības balvas izcīņā šķēpa mešanā U-20 grupā sudraba medaļu izcīnīja Kuldīgas novada sporta skolas audzēkne MONTA JANKOVSKA.
Sacensībās Monta ne tikai izcīnīja medaļu, bet arī uzrādīja jaunu personīgo rezultātu – 41,02 m. Jāpiebilst, ka Talsos startēja arī cita kuldīdzniece Līva Jakobsone, un viņai līdz bronzas godalgai pietrūka 12 cm (37,67 m).
„Man gāja ļoti labi, pirmo gadu metu ar 600 g smagu šķēpu, un izdevās uzrādīt jaunu personīgo rezultātu,” iesākot sarunu teic M.Jankovska.

Interviju ar Montu lasi 11. jūlija Kurzemnieka drukātajā versijā vai  šeit https://www.kurzemnieks.lv/avizes-abonesana/
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi