Aizvērt

Kopā satur sportošanas prieks

2018. gada 11. jūlijā, 08:00
Raksta autors: Inta Jansone
Kopā satur sportošanas prieks
Vairāk nekā 30 Amerikas latviešu apvienības sportistu ar Kuldīgas komandām aizvadījuši draudzības spēles basketbolā un volejbolā.
Sporta namā vispirms bija draudzības spēle basketbolā, kur pašmāju komanda Buki ar rezultātu 69:96 viesiem zaudēja. Labāk veicās mūsu volejbolistiem: sievietes pārspēja viešņas ar 3:2, bet Kuldīgas vīriešu komanda uzvarēja ar rezultātu 3:0.

Tāds brauciens tiekot rīkots ceturto reizi. „Šīgada komandā vairums dalībnieku Latvijā ir pirmo reizi,” saka apvienības pārstāvis Valdis Ķeris. „Bet visiem ir latviska izcelsme, un Amerikā viņi ir jau trešā paaudze. Mums ir svarīgi izkopt valodu un latvietību, redzēt Latviju.”

Šoreiz izvēlētas trīs pilsētas: Ķekava, Kuldīga un Jēkabpils. Ķekavā ciemiņi ne vien spēlējuši sporta spēles, bet arī svinējuši Jāņus, pēc tam Kokneses pagastā bijuši Likteņdārzā. Kuldīgā divas stundas apskatījuši pilsētu, bet nākamajā dienā devušies uz Jēkabpili.


Amerikas latviešu apvienība (ALA)
Centrālā organizācija, kas pārstāv ap 100 000 latviešu visā Amerikā. Tajā ietilpst vairāk nekā 160 latviešu organizāciju (biedrības, baznīcas un kultūras organizācijas) un gandrīz 6000 biedru no visām pavalstīm. ALA ir bezpeļņas labdarības organizācija. 

Lailas Liepiņas foto
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi