Aizvērt

Pērnavā spēlē labi

2018. gada 18. jūlijā, 00:00
Raksta autors: Inta Jansone
Pērnavā spēlē labi
Starptautiskā turnīrā Igaunijā 2. vietu izcīnījuši Kuldīgas pludmales volejbolisti Markuss Graudelis un Kristians Fokerots.
Foto: Zigmunda Milzarāja arhīva foto
Pludmales volejbola turnīrā Igaunijā, Pērnavā, labs starts izdevies Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņiem: Kristianam Fokerotam, Markusam Graudelim un Kārlim Liepiņam pārī ar Ričardu Berķi.

Veiksmīgi aizspēlējoties līdz finālam, Kristians un Markuss ar 0:2 zaudēja vienaudžiem no Cēsīm un ieguva sudraba medaļas. Savukārt Kārlis un Ričards zaudējumu piedzīvoja pusfinālā, un viņiem turnīrā dalītā 5.–8. vieta.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi