Aizvērt

Otrajā reizē – 20 vienības

2018. gada 18. jūlijā, 00:20
Raksta autors: Inta Jansone
Otrajā reizē –  20 vienības
Florbolā sacenšas dalībnieki no Snēpeles un Skrundas.
Foto: Laila Liepiņa
Otrajā nakts četrcīņā V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas stadionā piektdienas vakarpusē līderes gods tika vienībai Nikers, otro vietu izcīnīja Turlava, trešo – Todiš no Ēdoles.
Par uzvaru cīnījās 20 komandas. Arī šogad sacensības notika četros sporta veidos: strītbolā, volejbolā, futbolā un florbolā.

Ņemot vērā iepriekšējo gadu pieredzi, Kuldīgas novada sporta skola kā organizatore ieviesa jauninājumus. „Šogad nakts četrcīņa bija kvalitatīvāka, arī apmeklētāka,” secina viens no iniciatoriem Ivo Solomahins. „Tas liecina, ka ejam pareizā virzienā, lai popularizētu tautas sportu pieaugušajiem.” Šogad katram sporta veidam bija ierīkoti divi laukumi, tāpēc varēja startēt 20 vienības. Taču gribētāju bijis krietni vairāk, un organizatori izteicās, ka, iespējams, nākamgad varēs sacensties vēl vairāk dalībnieku.

Cīņa bija aizraujoša – tāds ir uzrunāto vērtējums. Pirmais kopīgais pārbaudījums tas bija komandas Nikers Girls futbolistēm, kuras uz treniņiem nāk kopš aprīļa. „Mūsu mērķis nav tikai šādi pavadīt brīvo laiku, bet arī piedalīties sacensībās,” komandas vārdā saka Nika Dadzīte. „Un šodien ir forši – lai gan pretinieku komandās pārsvarā ir stiprais dzimums, viņi mūs pasaudzē.”

Komandas Tanks dalībnieks Mārcis Kārkliņš saka: „Tikko spēlējām volejbolu, bet īpaši labi neveicas – neesam vēl iespēlējušies.” Komandas biedrs Kristaps Būdenieks turpina: „Volejbols nav mūsu sporta veids, mēs vairāk spēlējam basketbolu, florbolu. Četrcīņā piedalījos arī pērn, bet tad cerēto rezultātu neizdevās iegūt, tāpēc šogad izveidoju jaunu komandu – daži dalībnieki ir no Rīgas un Valmieras.”

Savukārt vienība Atkal nevainīgie piedalās pirmo reizi, pārstāvis Kristians Milzarājs stāsta: „Volejbolā nospēlējām bez zaudējumiem, sarežģītāk ir ar futbolu, florbolu un strītbolu. Tomēr pasākums izdevies.”

Muzikālo fonu pirmoreiz gādāja dīdžejs El Harmony no Rīgas, darbojās arī kafejnīca.
Komentāri
Žanis
2018. gada 18. jūlijā, 16:45
A kas uzvarēja?
Flor
2018. gada 18. jūlijā, 14:42
Nakts spēļu iniciator Solomah, nākamreiz nakts spēles saskaņo ar Ventspils ielas iedzīvotājiem!
Skaļu bļaustīšanas (aurēšana) visas naksts garumā, diez vai vai vajadzētu ieplānot.
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi