Aizvērt

Veiksmīgas sacensības gan Latvijā, gan Lietuvā

2018. gada 20. jūlijā, 10:00
Raksta autors: Edgars Peterlevics
Veiksmīgas sacensības gan Latvijā, gan Lietuvā
Tauraģes trasē Kasparam Sileniekam un meitai Baibai – dubultuzvara.
Vairāki autokrosa braucēji no Kuldīgas veiksmīgi aizvadījuši sacensības Latvijā un Lietuvā, vairākos posmos kāpjot uz goda pjedestāla.
Sezonas iesākums desmit gadus vecajai Baibai Sileniecei, kura sacensībās piedalās Betas bagiju ieskaitē, izrādījies ne pārāk veiksmīgs. Latvijas autokrosa čempionāta 1. posmā,
kas 12. maijā norisinājās Brenguļu autotrasē, B.Sileniece no 11 braucējiem ierindojās 7. vietā. Kā norāda viņas tēvs un treneris Kaspars Silenieks, iespēju pacīnīties par augstāku vietu
liedza neveiksme jau pirmajā līkumā, kurā notika vairāku braucēju sadursme, kā rezultātā B.Sileniece no otrās pozīcijas startā atkrita uz beigām. Taču, pateicoties mazās braucējas cīņassparam, fināla brauciena turpinājumā tika apdzīti vairāki konkurenti.

Savās pirmajās sacensībās piedalījās arī sešus gadus vecais Renārs Rungēvics, kurš trasē devās ar īpaši radītu 160 cm3 Betas bagiju. R.Rungēvics debijas sacīkstēs ierindojās 9. vietā.
27. maijā Priekulē norisinājās Žemaitijas–Kurzemes kausa 1. posms, kuru kopā rīko Latvijas biedrība SK Dienvidkurzeme un Lietuvas biedrība ASK Extempas. B.Sileniece fināla braucienā izrāva startu, taču turpinājumā palaida sev garām pieredzes bagātāku sportistu, aiz kura arī finišēja 2. vietā no septiņiem braucējiem. Šajās sacīkstēs R.Rungēvics, kurš priekšbraucienā piedzīvoja kūleni, taču finālā izgāja uz starta, izcīnīja 6. vietu.

Žemaitijas–Kurzemes kausa 2. posmā 23. jūnijā Akmenē uz starta izgāja trīs kuldīdznieki. B.Sileniece aizvadīja nevainojamu sacensību dienu – uzvarēti laika kontroles braucieni, priekšbraucieni un arī fināls. R.Rungēvics no septiņiem dalībniekiem bija piektais. Klasē 2000 Super uz starta stājās Jānis Grīnvalds, kura auto visu dienu vajāja tehniskas problēmas. Pateicoties mehāniķu darbam, viņš nonāca līdz 4. vietai.

Savukārt 1. jūlijā Tauraģē arī trīs Kuldīgas pārstāvji aizvadīja Lietuvas autokrosa čempionāta 2. posmu. Arī šoreiz B.Sileniecei deviņu braucēju konkurencē izcīnīta vieta uz goda
pjedestāla augstākā pakāpiena, lai gan pēc laika kontroles braucieniem radās nepieciešamība mainīt dzinēju un finālā braucēja stājās otrajā starta rindā. Pieredzi krājošais R.Rungēvics aizvadīja stabilus braucienus un finālā palika septītais. Klasē 1600 uz starta izgāja K.Silenieks, kurš sīvā cīņā ar lietuviešu braucējiem ieguva 1. vietu. Viņš norāda, ka izmantojis to pašu stratēģiju, ko ieteicis meitai, un arī šoreiz tā izrādījusies veiksmīga – jau pēc pirmā līkuma K.Silenieks izrāva vadību, ko noturēja līdz galam.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi