Aizvērt

Mazais sapnītis piepildīts

2018. gada 25. jūlijā, 10:10
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Mazais sapnītis piepildīts
Kādu laiku Jānis Jansons spēlēja arī pludmales volejbolu.
Foto: Jāņa Jansona arhīvs
Latvijas vīriešu volejbola izlase sākusi gatavoties Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlēm, un kandidātu vidū ir arī jaunais kuldīdznieks Jānis Jansons. „Ja būtu aizgājis uz citu sporta veidu, varbūt tik tālu nebūtu ticis. Pašlaik esmu ļoti apmierināts – mani pamanījis lielās izlases treneris,” saka Jānis.
J.Jansons: „Pāris gadus spēlēju pludmales volejbolu, bet man vairāk patīk klasiskais. Tajā vieglāk izsisties. Man patīk strādāt komandā. Varbūt patīk arī tāpēc, ka klasiskais man vairāk padodas. Bīču uzspēlēju ar draugiem. Trenēties un spēlēt tikai pludmales volejbolu ir grūti, piemēram, jārēķinās ar klimatu. Aizbraucot uz citu valsti, var nākties spēlēt plus 40 grādos. Latvijai tāds klimats nav raksturīgs.”

Interviju lasiet 25. jūlija Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi