Aizvērt

Kristaps Šmits – Eiropas čempions

2018. gada 1. augustā, 04:00
Raksta autors: Inta Jansone
Eiropas čempioni pludmales volejbolā U-22 grupā – Mihails Samoilovs un Kristaps Šmits. Vidū puišu treneris Lauris Iecelnieks.
Par Eiropas čempioniem pludmales volejbolā U-22 grupā svētdien Jūrmalā kļuvuši kuldīdznieks Kristaps Šmits un mājinieks Mihails Samoilovs.
Finālā abi spēlēja pret spāņiem Alehandro un Havjeru Uertām. Pirmajā setā Latvijas duets uzvarēja viegli – 21:13. Grūtāk klājās otrajā, vairākas reizes netiekot galā ar bloku un sitot arī autā, un spāņi ar 13:9 izvirzījās vadībā, tomēr mūsu volejbolisti spēja ne vien rezultātu izlīdzināt, bet arī uzvarēt gan setā, gan spēlē, tā kļūstot par čempionāta uzvarētājiem. Pēc tam Kristaps atzina, ka spēlēt bijis patīkami, jo visapkārt jutis līdzjutēju atbalstu un katrs punkts esot kā vērtīga pieredze.

Sievietēm šajā vecuma grupā sudrabs tika Tīnai Laurai Graudiņai un Anastasijai Kravčenokai.