Aizvērt

Lietuvā izcils sniegums

2018. gada 17. augustā, 00:00
Raksta autors: Edgars Peterlevics
Lietuvā izcils sniegums
Nevainojams sniegums Lietuvā Baibai Sileniecei nodrošināja uzvaru.
Foto: Baibas Silenieces arhīvs
"Baltijas reģionālajā kausā" autokrosā 12. augustā Kupišķu rajonā norisinājās Lietuvas čempionāta 2. posms bērniem, kurā ar izcilu sniegumu piedalījās Baiba Sileniece no Kuldīgas.
Šajās sacensībās Beta bagiju ieskaitē uz starta stājās desmit dalībnieki, un B.Sileniece nevainojamus rezultātus spēja uzrādīt jau brīvajos treniņbraucienos un laika kontrolē, kas norisinājās dubļainos apstākļos. Braucēja uzvaru izcīnīja arī abos kvalifikācijas braucienos, kas viņai deva tiesības finālā stāties pirmajā starta pozīcijā. B.Sileniece finālā, veicot nevainojamu startu, iegūto vadošo pozīciju noturēja līdz finišam, kāpjot uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena. Baibas tētis un treneris Kaspars Silenieks norāda, ka komanda bija izpildījusi mājasdarbu un labi sagatavojusi bagiju, kā arī finālā nedaudz palīdzējis otrajā pozīcijā braucošais lietuvietis, kurš, cīnoties ar konkurentiem, ļāva kuldīdzniecei iegūt krietnu atrāvienu.

Lietuvā startēja arī kuldīdznieks Renārs Rungēvics, kurš treniņa un laika kontroles braucienus aizvadīja veiksmīgi, taču kļūdas dēļ otrajā kvalifikācijā finālā stājās pēdējā starta rindā. R.Rungēvics šajā posmā finišēja 9. vietā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Cik, jūsuprāt, ilgi vajadzētu strādāt vadošā amatā valsts (pašvaldību) iestādē?
Ne vairāk kā 5 gadus.
Ne vairāk kā 10 gadus.
Visu mūžu.
Tas atkarīgs no veselības stāvokļa.
Tas atkarīgs no darbības veida.
Laikam nav nozīmes.
Nezinu.
Kurzemnieks Horoskopi