Aizvērt

Lietuvā izcils sniegums

2018. gada 17. augustā, 00:00
Raksta autors: Edgars Peterlevics
Lietuvā izcils sniegums
Nevainojams sniegums Lietuvā Baibai Sileniecei nodrošināja uzvaru.
Foto: Baibas Silenieces arhīvs
"Baltijas reģionālajā kausā" autokrosā 12. augustā Kupišķu rajonā norisinājās Lietuvas čempionāta 2. posms bērniem, kurā ar izcilu sniegumu piedalījās Baiba Sileniece no Kuldīgas.
Šajās sacensībās Beta bagiju ieskaitē uz starta stājās desmit dalībnieki, un B.Sileniece nevainojamus rezultātus spēja uzrādīt jau brīvajos treniņbraucienos un laika kontrolē, kas norisinājās dubļainos apstākļos. Braucēja uzvaru izcīnīja arī abos kvalifikācijas braucienos, kas viņai deva tiesības finālā stāties pirmajā starta pozīcijā. B.Sileniece finālā, veicot nevainojamu startu, iegūto vadošo pozīciju noturēja līdz finišam, kāpjot uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena. Baibas tētis un treneris Kaspars Silenieks norāda, ka komanda bija izpildījusi mājasdarbu un labi sagatavojusi bagiju, kā arī finālā nedaudz palīdzējis otrajā pozīcijā braucošais lietuvietis, kurš, cīnoties ar konkurentiem, ļāva kuldīdzniecei iegūt krietnu atrāvienu.

Lietuvā startēja arī kuldīdznieks Renārs Rungēvics, kurš treniņa un laika kontroles braucienus aizvadīja veiksmīgi, taču kļūdas dēļ otrajā kvalifikācijā finālā stājās pēdējā starta rindā. R.Rungēvics šajā posmā finišēja 9. vietā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi