Aizvērt

Minirallijā "Karosta" – trīs uz pjedestāla (papildināts)

2018. gada 5. septembrī, 00:00
Raksta autors: Edgars Peterlevics
Minirallijā "Karosta" – trīs uz pjedestāla (papildināts)
Kuldīdznieku Daiļa Jansona un Kristapa Kronberga ekipāža minirallija sacīkstes "Karosta" sīvā cīņā pabeidza 2. vietā.
Foto: Edgars Polis
Pirmo rudens mēnesi ar tam raksturīgiem laika apstākļiem Liepājā un tās apkaimē 1. septembrī ievadīja minirallijs "Karosta 2018", kurā uz pjedestāla kāpa trīs mūspuses ekipāžas.
Pie Ziemeļu mola sestdienas rītā pie starta līnijas stājās 58 ekipāžas. Šaurajos un tehniski sarežģītajos ātrumposmos Karostā, Medzē un Vērgalē sacensību dalībniekus priecēja arī skatītāju pulki.

Mūspuses sportisti augstākos rezultātus parādīja klasē 2WD Rookie – tajā drīkst piedalīties braucēji, kuriem minirallijā nav vairāk kā vienas sezonas pieredze. 1. vietu ieguva Oskars Pavārs ar stūrmani Nauri Zavicki (BMW 325). Viņiem visu dienu izvērtās sīva cīņa ar 2. vietā finišējušo Daiļa Jansona un Kristapa Kronberga (BMW 320) ekipāžu, kas pēc ātrumposmos uzrādītā laika summas par nepilnu pussekundi pat apsteidza O.Pavāru/N.Zavicki. Taču 1. sekcijā desmit sekunžu sods par aizskartu ātruma slāpētāju jeb tā saukto roteri liedza D.Jansonam un K.Kronbergam kāpt uz pjedestāla augstākā pakāpiena.

3. vietā vien ar trīs sekunžu atstatumu ierindojās Mārtiņš Prūsis ar Aivaru Krastiņu (BMW 320). Arī šī ekipāža spēja izrādīt sīvu konkurenci, taču neveiksmīgi aizvadīts 5. ātrumposms, kurā līderim zaudētas deviņas sekundes.

Augstvērtīgus rezultātus ātrumposmos spēja parādīt arī Kristapa Lāma/Dāvja Rozentāla ekipāža (BMW 328), kura pēdējo, sesto, ātrumposmu tomēr aizvadīja neveiksmīgi, kā arī pamanījās kopumā iekrāt 30 soda sekundes. Līdz ar to ekipāža finišā ieguva 7. vietu.

Klasē 2000 pavisam nedaudz jeb pusotras sekundes līdz godalgotai vietai pietrūka Oskaram Virsim un Robertam Poriņam (VW Golf), kuri dienu pabeidza ceturtajā pozīcijā. Ekipāžai padevās sacensību 1. sekcija, kurā trīs ātrumposmos sasniegts konkurētspējīgs laiks. Otrajā sekcijā, kurā divreiz bija pilsētas ātrumposms, ātruma un veiksmes nedaudz pietrūka, līdz ar to finišēts uzreiz aiz pjedestāla.

5. vietā šajā klasē sacensības beidza Modris un Gatis Ūdriņi. Kā norāda Modris, viņa stūrētais Audi 80 visvairāk atbilst standarta auto raksturojumam, tāpēc par augstāku pozīciju grūti cīnīties.
Komentāri
Laikraksts "Kurzemnieks"
2018. gada 6. septembrī, 14:44
Paldies vērīgajiem lasītājiem! Pateicoties jums, raksts ir papildināts.
Toms
2018. gada 5. septembrī, 20:26
Šiem jau laikam kautkāda diskriminācija
Rita
2018. gada 5. septembrī, 16:28
Tiešām!! Kāpēc sarakstīts no 2.vietas sākot? Kāpēc nepiemin kuri bija pirmajā vietā?
Katram jābūt lepnam par saviem sasniegumiem, tā bija pirmā vieta vai pēdējā...
Juris
2018. gada 5. septembrī, 11:50
Nu, un Kristaps un Dailis jau nu nav pilnīgi nekādā sakarā ar Kuldīgu - abi ir riktīgi suiti no Alsungas!
Olafs
2018. gada 5. septembrī, 09:09
Viņi jau tikai par sev zināmiem raksta
Ilva
2018. gada 5. septembrī, 08:50
Tiešām dīvaina informācija. Neko nepateikt par 1.vietas ieguvējiem, kas, starp citu, arī ir mūsu novada cilvēki. Ļoti neprofesionāli!
Zacene
2018. gada 5. septembrī, 00:36
1.vietu 2WD Rookie klasē ieguva Oskars Pavārs no Ēdoles ar stūrmani Nauri Zavicki no Kuldīgas (BMW 325)
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi