Aizvērt

Superšahistes ir arī Kuldīgā

2018. gada 1. oktobrī, 02:00
Raksta autors: Inta Jansone
Superšahistes ir arī Kuldīgā
Kuldīgas superšahistes (no kreisās) Meisija Citlava, Rēzija Kudore, Valērija Nikola Āboltiņa, Nellija Jēkabsone, Laura Strazdiņa, Meldra Zundovska, Ance Reiha.
Foto: Gunāra Gertnera arhīvs
Kuldīgas novada sporta skolas audzēknes guvušas labus panākumus Rīgas šaha skolas atklātajā čempionātā jaunietēm "Superšahiste".
Jaunākajā grupā, kurā sacentās 49 šahistes, vislabāk nospēlēja Nellija Jēkabsone, viņa ar 5,5 punktiem no septiņiem izcīnīja 1. vietu otro sporta klašu grupā (Nellijai arī 4. vieta visā turnīrā). Labs rezultāts arī Ancei Reihai, viņa ar 4,5 punktiem bija 2. vietā trešo sporta klašu grupā. Elindai Kravinskai, Vanesai Pļavarājai un Elīzai Marisai Vītoliņai – četri punkti. Vecākajā grupā no kuldīdzniecēm labākā bija Valērija Nikola Āboltiņa, viņa ar četriem punktiem bija 1. vietā trešo sporta klašu grupā (Valērijai Nikolai 7. vieta visā turnīrā). Meldrai Zundovskai 2. vieta trešo sporta klašu grupā, bet Rēzijai Kudorei 2. vieta otro sporta klašu grupā, abām meitenēm bija 3,5 punkti. Laura Strazdiņa ar 2,5 punktiem bija pirmā ceturto sporta klašu grupā, bet Meisija Citlava, gūstot punktu, bija otrā iesācēju grupā.

Turnīrā piedalījās 64 meitenes no Rīgas, Kuldīgas, Olaines, Baldones, Tukuma, Jūrmalas un Limbažiem.
Komentāri
Nelda
2018. gada 1. oktobrī, 11:00
Prieks par Nelliju! Ko lai saka, gudriem vecākiem, gudri bērni!!!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi