Aizvērt

Netradicionālais jauniešu sports Rudbāržos

2018. gada 3. oktobrī, 02:00
Raksta autors: Anna Bivbāne
Netradicionālais jauniešu sports Rudbāržos
Skrundas vidusskolas 6. klases skolniece Tīna Eglīte instruktora vadībā izmēģina alpīnisma elementus, ar roku palīdzību velkot uz augšu savu svaru.
Foto: Anna Bivbāne
Otro reizi Rudbāržos norisinājās jauniešu sporta spēles "Zelta zābaks". Šogad tās notika Eiropas sporta nedēļas laikā.
Varēja piedalīties Skrundas novada jaunieši no 12 gadiem un tie, kas sirdī jūtas jauni. Skrundas vidusskolas 6. klases skolniece Tīna Eglīte pastāstīja: „Šodien izmēģināju virves kāpšanu, kas man ļoti patika. Pirms tam kaut ko tādu biju jau mēģinājusi skolā, mazliet jau zināju, kas jādara.” 7. klases skolnieks Markus Labunskis pirmo reizi piedalījās šāda veida sporta spēlēs: „Ir labi, ka ir šādas nodarbes, kurās lietderīgi var izmantot brīvo laiku. Vislabāk man patika aktivitātes Spēks ir bumbās un Trāpi mērķī. Gribu arī izmēģināt un iemācīties alpīnismu.”

Tautas bultā jauniešu komandas cīnījās ar lokiem un bultām. Sadarbībā ar Zemessardzes 45. nodrošinājuma bataljona zemessargiem tika apgūti alpīnisma elementi. Skrundas novada jaunatnes lietu speciāliste Baiba Eversone: „Vienas aktivitātes inventāru izgatavoja Kristaps Kolāts. Interesanti skatīties, cik atšķirīga jauniešiem ir domāšana. Viens koncentrējas uz rezultātu un mēģina trāpīt lielākā punktu skaitā, kamēr cits no malas novēro un mēģina punktu skaitu panākt ar citu stratēģiju.” Katru gadu jauniešu sporta spēles tiekot organizētas ar kādu mērķi. „Vienu gadu bija Latvijas veselības nedēļa, kur bija aktivitāte Maini burkānu pret cigareti. Šī ir iespēja sanākt kopā, komunicēt, pavadīt laiku, mācīties sadarbības prasmes.”
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi