Aizvērt

Festivālā – mūsējie

2018. gada 10. oktobrī, 00:00
Raksta autors: Inta Jansone
Festivālā – mūsējie
Kuldīdznieki Bērnu vieglatlētikas festivālā Rīgā.
Foto: Vieglatlētikas savienības arhīvs
Ar spilgtām emocijām no Bērnu vieglatlētikas festivāla atjaunotajā "Daugavas" stadionā Rīgā atgriezušies desmit Kuldīgas otrklasnieku.
Vairums bija no Kuldīgas Centra vidusskolas, viņus un citus audzēkņus turp aizvedusi sporta skolas vieglatlētikas trenere Zane Andersone. „Bērni piedalījās stafetēs, piemēram, bija jāmet pildbumba, jāskrien, jālec. Audzēkņiem patika, beigās viņi saņēma dāvaniņas un diplomus.”

Piedalījās teju divsimt 2. klases skolēnu no dažādiem novadiem. Kopā ar viņiem iesildījās un nodarbēs iesaistījās programmas Bērnu vieglatlētika vēstneši: šķēpmetēja Līna Mūze un trīssoļlēcējs Elvijs Misāns.

Ar šo festivālu atklāta vispārējās fiziskās attīstības programma, kuras mērķis ir aizraujoši un ar īpaša inventāra palīdzību jau agrā vecumā iemācīt pareizas kustības. To dara Latvijas Vieglatlētikas savienība, atbalsta veikalu tīkls Maxima un Latvijas Sporta federāciju padome.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi