Aizvērt

Sešās dienās – desmit lidostās

2018. gada 17. oktobrī, 06:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Sešās dienās – desmit lidostās
„Esmu kautrīgs, tomēr aktīvs. Man patīk riskēt, izmēģināt ko jaunu,” saka bokseris Juris Zundovskis.
Foto: Jura Zundovska arhīvs
Vairākkārtējais Latvijas boksa čempions amatieriem, kuldīdznieks Juris Zundovskis nesen Amerikā taiboksa turnīrā profesionāliem cīnītājiem pirmo reizi sevi pārbaudījis trenera statusā. Viņa secinājums: dienās varētu par to arī kļūt, tomēr pagaidām ir svarīgi pilnveidoties un izmēģināt spēkus profesionālajā boksā.
Cik cīņu esi aizvadījis?
Juris: – Bijušas 33, vienu pēc punktiem zaudēju. Cīnos svara kategorijā līdz 91 kg (precīzs svars ir 90,7 kg). Ceru, ka sagaidīšu jaunus piedāvājumus, jo gribas sevi pārbaudīt profesionālajā jomā. Esmu kautrīgs, tomēr aktīvs. Man patīk riskēt, izmēģināt ko jaunu. Lai kļūtu par labu bokseri, jābūt cīņas sparam, jāmāk pārvarēt grūtības un sāpes. Cīņas laikā sāpes gan nejūt, jo ir liels adrenalīns. Latvijā bokseru ir daudz, taču daudzi sacensībās nepiedalās – trenējas savam priekam. Sacensībās var boksēties līdz 40 gadiem, bet tas atkarīgs no sportista fiziskās sagatavotības.

Intervija 17. oktobra Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi