Aizvērt

Piedalās pasaules mēroga sacensībās

2018. gada 31. oktobrī, 02:00
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
Piedalās pasaules mēroga sacensībās
Pirms starta pasaules čempionātā ugunsdzēsības sportā Bulgārijā – Latvijas izlases dalībnieki Daniels Gruntiņš, Mārtiņš Lastovskis, Roberts Špiguns, Patriks Danenbergs-Dambergs, Jānis Galiņš un Alvis Siliņš.
Foto: Jura Špiguna arhīvs
Pasaules čempionātā ugunsdzēsības sportā Bulgārijā Latvijas izlasē startējuši arī alsundznieki Daniels Gruntiņš, Mārtiņš Lastovskis, Patriks Danenbergs-Dambergs, Jānis Galiņš, Alvis Siliņš un kuldīdznieks Roberts Špiguns.
„Puiši sevi parādīja kā spēcīgus konkurentus,” stāsta viens no izlases treneriem Juris Špiguns. „Medaļām bija tuvu, tomēr mazliet nepaveicās, un no desmit komandām ieguva sesto vietu. Mūsējie piekāpās tikai to valstu dalībniekiem, kuriem šajā sportā ir īpaša treniņu manēža.

Par iekļūšanu Latvijas izlasē, kurā ir deviņi sportisti trīs vecuma grupās, ik gadu sava vieta jāizcīna. Mūsējie tajā tiek iekļauti vairākus gadus, un galvenais guvums jauniešiem ir iespēja būt tāda mēroga sacensībās.

Katrs piedalījās divās individuālās disciplīnās – tās ir skriešana tornī ar āķkāpnēm un 100 m šķēršļu josla. Bija arī komandu mači: 4 x 100 m stafete un izvēršanās no motorsūkņa.”

Alsundznieki trenējas pie Latvijas izlases galvenā trenera Vikentija Rozgaļa, bet kuldīdznieki – pie J.Špiguna. Treniņi notiek stadionā, un tas mūsu izlasei mazinot spēju konkurēt ar tiem sportistiem, kuri ziemā trenējas manēžā. Vasarā sacensības esot bieži, un jauniešiem tajās par visu ir samaksāts.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi