Aizvērt

"Kuldīga/KNSS" – līgas augšgalā

2018. gada 31. oktobrī, 06:00
Raksta autors: Antra Grīnberga
"Kuldīga/KNSS" – līgas augšgalā
Kuldīgas florbolisti sestdien uzvarētajā cīņā pret komandu "RTU/Rockets". Nr. 9 – Rūdolfs Ķīvītis, nr. 13 – Elans Vēvers, nr.7 – Edgars Taube.
Foto: Antra Grīnberga
Latvijas florbola čempionāta 1. līgas turnīrā sestdien kuldīdznieki sestajā spēlē guva sesto uzvaru, savā laukumā ar 8:6 pieveicot komandu "RTU/Rockets".
Pirmo periodu komandas nospēlēja līdzīgi, noslēdzot to ar 2:2, otrajā mājinieki guva vienus, bet pretinieki divus vārtus, tā iegūstot pārsvaru – 4:3 RTU/Rockets labā, bet trešā perioda pirmajās sekundēs rezultāts tika izlīdzināts. Uzvarētājs noskaidrojās tikai pēdējās trijās minūtēs, kad kuldīdznieki pretinieku vārtos iemeta divas bumbiņas. Komandas labā trīs vārtus guva Andis Blinds, divus – Klāvs Andersons, bet pa vienam – Edgars Taube, Ivo Solomahins un Rūdolfs Ķīvītis.

Mēneša sākumā Kuldīga/KNSS Liepājā ar 12:4 uzveica Kuršus 2, un par labāko atzīts R.Ķīvītis. Oktobra vidū mūsējie viesojās pie komandas Ķekavas Bulldogs, ko sakāva ar rezultātu 19:2. Par labāko spēlētāju atzīts Linards Vimbsons. Trešā uzvara šomēnes izcīnīta savā laukumā, ar 15:4 pieveicot Saulkalni. Labākā tituls Pēterim Birzniekam.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi