Aizvērt

"Kuldīga/KNSS" – līgas augšgalā

2018. gada 31. oktobrī, 06:00
Raksta autors: Antra Grīnberga
Kuldīgas florbolisti sestdien uzvarētajā cīņā pret komandu "RTU/Rockets". Nr. 9 – Rūdolfs Ķīvītis, nr. 13 – Elans Vēvers, nr.7 – Edgars Taube.
Latvijas florbola čempionāta 1. līgas turnīrā sestdien kuldīdznieki sestajā spēlē guva sesto uzvaru, savā laukumā ar 8:6 pieveicot komandu "RTU/Rockets".
Pirmo periodu komandas nospēlēja līdzīgi, noslēdzot to ar 2:2, otrajā mājinieki guva vienus, bet pretinieki divus vārtus, tā iegūstot pārsvaru – 4:3 RTU/Rockets labā, bet trešā perioda pirmajās sekundēs rezultāts tika izlīdzināts. Uzvarētājs noskaidrojās tikai pēdējās trijās minūtēs, kad kuldīdznieki pretinieku vārtos iemeta divas bumbiņas. Komandas labā trīs vārtus guva Andis Blinds, divus – Klāvs Andersons, bet pa vienam – Edgars Taube, Ivo Solomahins un Rūdolfs Ķīvītis.

Mēneša sākumā Kuldīga/KNSS Liepājā ar 12:4 uzveica Kuršus 2, un par labāko atzīts R.Ķīvītis. Oktobra vidū mūsējie viesojās pie komandas Ķekavas Bulldogs, ko sakāva ar rezultātu 19:2. Par labāko spēlētāju atzīts Linards Vimbsons. Trešā uzvara šomēnes izcīnīta savā laukumā, ar 15:4 pieveicot Saulkalni. Labākā tituls Pēterim Birzniekam.